Czeczotki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
335 000 PLN
Cena za m2
313,38 PLN
Powierzchnia działki
1 069 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
39
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Dostępne od
2024-03-21
Numer oferty
117/5912/OGS
Działka Sprzedaż Czeczotki

Opis nieruchomości

Na początek pierwsza ważna informacja: to oferta bez prowizji dla Kupujacego! Zyskujecie moją merytoryczna opiekę w czasie całego procesu zakupu i później ;) Warto rozważyć.

Jak na nasze wiejskie, ale prawie podmiejskie warunki, to oferta luksusowa. Z kilku względów. Czeczotki to bardzo lubiana miejscowość. W ogromnym stopniu niemal nowa. Niewiele tu starych domów i gospodarstw. W przewodniku po Kampinosie autorstwa Lechosława Herza z 1971 roku przeczytałam, że "Czeczotki to niewielka wieś położona na żyznych madach wiślanych". To tłumaczy sytuację nowości zabudowy - przez bardzo długi czas była to po prostu mała wieś, której mieszkańcy uprawiali swoje żyzne pola. Kolejne 50 lat to czas intensywnych zmian, pola są sukcesywnie zabudowywane. Wieś wciąż nie jest duża, ale nowych domów i nowych mieszkańcow jest tu sporo. I trochę nie można się temu dziwić, bo miejsce ma dużo uroku. W tym samym przewodniku doczytałam jeszcze, że to bardzo, bardzo stara wieś, bo Pan Lechosław dotarł do informacji, iż pierwsza wzmianka o Czeczotkach pochodzi z 1423 roku!

Uliczki są tu teraz głównie asfaltowe, dotarł wodociąg, kanalizacja i gaz, rozłazi się po okolicy światłowód. Czego można chcieć jeszcze? Miejskiego autobusu do Warszawy? Jest niedaleko, ale myślę, że to tylko kwestia czasu, by przystanek pojawił się również tutaj.
Lokalna społeczność jest bardzo miła, domy ładne. Las zachwycający. Jeśli ktoś lubi spacery po lesie, ciszę i spokój i takie podmiejskie ładne uliczki z domkami, to powinien rozważyć to miejsce.

Sama działka jeszcze podbija ofertę w rankingu moich faworytów. Jest ogrodzona, obsadzona, wyciszona, z trawnikiem, ma doprowadzoną wodę na teren ogrodu, a pozostałe media w drodze dojazdowej. Nie jest to gołe pole, które trzeba obsadzić tujami. Już teraz to prawdziwy azyl dla kogoś, kto potrzebuje niewielkiego terenu otulonego zielenią.

W sąsiedztwie są nowe domy, w zasadzie z każdej strony, niespodzianek w formie składu złomu raczej tu już nie będzie. To ważne, bo dużo takich historii ostatnio słyszę.

Okolica kapitalna! Jest tu gabinet dentystyczny, lubiany lokalny sklep spożywczy, przedszkole Nutka i nasze cudowne lokalne bistro Little Madzia Lubi - już to sąsiedztwo sprawia, że życie tutaj będzie po prostu przyjemne! W bistro w każdy weekend inne menu. Ale genialna pizza jest stałym punktem. W sąsiednm Kazuniu jest supermarket i bardzo sensowny sklep budowlany. Jest też przystanek linii autobusowej PolonusBus, którą kilka razy w ciagu dnia można spokojnie dojechać do Warszawy.

Jeśli jeszcze macie wątpliwości to wybierzcie się na rowerową wyprawę taką trasą, by przez Czeczotki przejechać i odwiedzić Madzię w jej bistro. Poczujecie się tutaj zaopiekowani, dopieszczeni, spokojni i szczęśliwi.

Działka jest droższa niż średnia działka w okolicy, bo musi być droższa. Policzcie koszt ogrodzenia, wody, żywopłotu i czas, w którym on musi urosnąć. To naprawdę taki creme de la creme w nieruchomościach. Warto posmakować takiego miłego życia!

Do zobaczenia na kampinoskich ścieżkach!

Zapraszam do kontaktu! Zamieszkaj na Powiślu Kampinoskim!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Zabudowa niska, Sklep, Restauracja, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).