Skierdy

ul. Muzyczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 566 200 PLN
Cena za m2
61,74 PLN
Powierzchnia działki
73 961 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
100
Długość działki (mb.)
800
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Dostępne od
2024-06-03
Numer oferty
122/5912/OGS

Opis nieruchomości

To nieruchomość z przeznaczeniem pod usługi turystyczne z potencjałem porównywalnym do części kompleksu Pałacu w Jabłonnej. Dla inwestora, który potrafi sobie wyobrazić piękny park, tereny zielone, staw, alejki. Może być nawet w takim samym układzie, jak w Jabłonnej - piękny wjazd na teren nieruchomości, budynki, park, las, dostęp do wału i część nad samą Wisłą.

Biorąc pod uwagę aktywność mieszkańców Warszawy oraz budżety, jakimi dysponują, inwestycje w działalność turystyczną są w okolicy stolicy po prostu dobre. Duża część aktywnych Warszawiaków nie chce stać w korkach i spędzić trzech godzin w samochodzie, by móc cieszyć się weekendem w otoczeniu zieleni. O ile milej byłoby móc dojechać do urokliwego miejsca w ciągu 30 minut, najwyżej w ciągu godziny, w piątek wieczorem. Odkrywamy Mazury, Kaszuby, ale trudno nam znaleźć takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. A jest ich tu sporo, zachwycających, tonących w zieleni! Zapraszam do Skierd!

NIERUCHOMOŚĆ

Miejsce zachwyca obfitością przyrody i bardzo dobrym dojazdem. Skierdy właśnie bardzo intensywnie się zmieniają, zabudowują, rozwijają.

Nieruchomość jest duża i daje dużo możliwości. To bardzo ważne w takich projektach. Jest tu miejsce na zabudowania, parking, ale też pięknie urządzony park z małą architekturą, dziki las z edukacyjnymi ścieżkami, jest dostęp do wału wiślanego, wzdłuż którego wiedzie świetna trasa rowerowa. To też bardzo lubiane miejsce na wędrówki z psem lub bez psa. W końcu jest też spora część za wałem, która daje możliwość cieszenia się zasobami doliny dzikiej i zachwycającej Wisły. Wisła jest naprawdę unikatowa w skali Europy. I bardzo mało wykorzystywana turystycznie. Jest w niej ogromny potencjał, który warto przeanalizować i włączyć go do planu biznesowego.

Oferta obejmuje cztery działki w jednym pasie: 239, 245, 279 i 313 za wałem. Działka 227, która pojawia się między działkami 245 i 279 to malowniczy stary wał przeciwpowodziowy. To bardzo piękny element lokalnego krajobrazu i ciekawostka.
Teren jest tak duży, że nie jest w tej chwili ogrodzony. W zasadzie niemal cała nieruchomosć jest zadrzewiona, ale są tu mniejsze i większe polany. Mnóstwo drzew i krzewów nie będzie wymagało zgód na usunięcie, ponieważ to młode samosiejki. O dużych drzewach warto pomyśleć w kontekście wykorzystania ich znaczenia w całym przedsięwzięciu. Żeby zrozumieć to znaczenie warto wybrać się do Jabłonnej do tamtejszego pałacu. Nieruchomość z w Skierdach można zestawić z głównym pasem tego kompleksu: wjazd, teren przed pałacem, gdzie już jest park i parkingi, budynek i przepiękny teren parkowy za pałacem, który przechodzi w tereny leśne. Park jest przepiękny, a w Skierdach jest podobny potencjał. Nie ma tam pomników przyrody, ale jest sporo dużych drzew, które pozwolą na tworzenie parkowych kompozycji.

OKOLICA

Przepiękna i do wykorzystania. To dobry punkt wyjścia, bo atrakcyji przybywa. W tej chwili ulica Muzyczna w części zabudowanej jest spokojną ulicą, ale bajkowe ogrodzenie z drzwi jednej z narożnych nieruchomośći już zapowiada co się tu może wydarzyć.
Od strony głównej dojazdowej ulicy Modlińskiej wciąż widać dużo szklarni, był to kiedyś obszar głównie rolniczy, dzisiaj intensywnie się zabudowuje, ale szklarnie cały czas wpisują się w tutejszy krajobraz.
Dalsza część ulicy Muzycznej dopiero powstaje, jest już utwardzona i będzie się zmieniała.To pierwszy ukłon w stronę potencjalnego inwestora. Sama ulica jest zaplanowana aż do wiślanego wału, co na pewno ułatwi mieszkańcom korzystanie z niego i samej Wisły, a to przepiękne tereny.

ATRAKCJE

Te, które już są mogą stanowić wspaniałe uzupełnienie planu biznesowe. Najważniejsza to Wisła z przepięknym lasem, brzegiem i zapierajacym dech widokiem. Blisko, ale wystarczajaco daleko, jest duża Stajnia na Kępie. Aktywności w siodle są zagwarantowane. Drugą kapitalną opcją jest klub z przpięknym terenem do gry w golfa First Warsaw Golf. Można djechać do niego ulicą Golfową. Kawałeczek dalej kompleks parkowy i pałac w Jabłonnej. Zarówno w Jabłonnej, jak i w klubie golfowym widać jakie walory krajobazowe ma ta okolica - są one przepiękne, tworzone przez Wisłę pewnie przez setki, jeśli nie tysiące lat - zagłębienia i wydmy, miejsca pod staw i stary wał tworzą unikatowe elementy krajobrazowe. Plan nie zakłada możliwości ich modyfikacji, warto je uwypuklić.

DOJAZD

Skierdy są położone tuż za Jabłonną w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Z Warszawy najlepiej dojechać tam ulicą Modlińską. Oczywiście samochód to najwygodniejszy środek transportu,ale nie jedyny. Jest możliwość, by dojechać tam również autobusem miejskim kursujacym pomiędzy stacjami PKP w Nowym Dworze Mazwowieckim oraz Legionowie. Ze względu na bliskość lotniska w Modlinie jest to region bardzo sprawnie obsługiwany również przez taksówki.

CENA

Jest bardzo atrakcyjna jeśli wziąć pod uwagę wartości za metr gruntu, ale powierzchnia generuje finalną kwotę.
Działka za wałem jest wyceniona na 10 zł / m, działki zalesione na 15 zł / m, natomiast największa działka nr 239 o powierzchni ponad 4 ha z przeznaczeniem pod zabudowę na 100 zł / m. Powierzchnia nieruchomości jest tu wielką wartością, bo daje naprawdę dużo możliwości. Działki można podzielić na mniejsze, pomyśleć o całości w jeszcze inny sposób.

PODSUMOWANIE

To oferta z dużym potencjałem dla konkretnego inwestora. Nie ma w tej okolicy zbyt wielu takich miejsc. Rozwijająca się infrastruktura, dobre położenie i przepiękny teren to świetny punkt wyjścia dla większej inwestycji.

Zapraszam do kontaktu! Zainwestuj nad Wisłą!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Oczko, Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zieleni, Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).