Stanisławów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
124 000 PLN
Cena za m2
107,83 PLN
Powierzchnia działki
1 150 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
43
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2024-01-19
Numer oferty
115/5912/OGS
Działka Sprzedaż Stanisławów

Opis nieruchomości

To środkowa z trzech działek w tym miejscu na sprzedaż. Ma też środkową powierzchnię. Dojazd wzdłuż innych posesji, zadrzewienie na sąsiedniej działce i ciszę i spokój w pakiecie.
Dobre miejsce, nie będzie tu bardzo gęsto, dobry dojazd do gminnego Leoncina, powiatowego Nowego Dworu i do samej stolicy.

POŁOŻENIE

Wiemy już, że to Stanisławów blisko Leoncina, okolica wiejska, ale bardziej w podmiejskim stylu niż rolniczym. W okolicy więcej małych działek, które się zabudowują, niż gospodarstw rolnych. Upraw w zasadzie nie ma, jeśli są większe pola, to zazwyczaj koszone łąki.
Działka jest drugą od drogi asfaltowej, na pierwszej działce stoi już dom, który ją osłania i ogranicza możliwy hałas, choć też nie ma co przesadzać, z obawą o hałas z drogi dojazdowej do Leoncina - to jest zwykła gminna droga. Bliskość Leoncina jest tu dużą zaletą, bo w Leoncinie jest szkoła, przychodnia, apteka, policja, urząd gminy, kościłów, market i inne sklepy, w końcu bank i poczta.
Jeśli ktoś lubi chodzić, to pieszy spacer do Leoncina zajmie ok. 25 minut. Autem dojazd zajmuje naprawdę 3 minuty.

DZIAŁKA

Ma sensowne wymiary, jest schowana, nie ma ogrodzenie. Wielką zaletą tego miejsca jest otoczenie dużych drzew, działka jest jakby na polanie, otulonej, chronionej przed wiatrem, z własnym mikroklimatem. Dojazd do działki zapewnia służebność przez wyznaczoną drogę dojazdową. Tą drogą powinny tutaj dotrzeć media. Ponieważ na sprzedaż są trzy kolejne działki jest pewnie realna szansa, by porozumieć się z innymi inwestorami w zakresie poprowadzenia mediów, by rozłożyć koszty. Miejsce jest ciche i spokojne.

OKOLICA

To Powiśle Kampinoskie, ale stąd bliżej do Parku niż do Wisły. Do skraju Kampinosu spacerem dotrzecie w ciągu 30 minut, na rowerze zajmie to minut 7, autem (nie polecam) minut 5. Gmina Leoncin ma dużo uroku i przyjazne mieszkańcom założenia dotyczące zagospodarowania przestrzennego. Z racji sąsiedztwa Kampinosu i Wisły nie należy się tutaj spodziewać dróg szybkiego ruchu, linii kolejowych, fabryk itp. Jest za to bardzo dużo zieleni i miejsc do aktywnego odpoczynku. Jest kapitalna społeczność. Bliskość Warszawy i gminnej miesjcowowsci to gwarancja na wygodne i spokojne życie.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hodowla koni arabskich, nasze cenione lokalne biuro architektoniczne, kilka istotnych w trakcie budowy domu lokalnych firm, i kwiaciarnia, w której kupicie i rośliny i dynie w sezonie - miłe miesjce.

DZIECI

Dla rodzin z dziećmi atutem może być dostęp do dwóch szkół w podobnej odległości - 3 minuty autem w jedną stonę jest szkoła w Głusku, w drugą w podobnym czasie dotrzecie do szkoły w Leoncinie. Okolica jest bezpieczna i spokojna. Dużo dzieci dojeżdża do szkół na rowerze. Oferta zajęć dodatkowych też istnieje, a by ją psozerzyć wystarczy dotrzeć do Nowego Dwóru Mazowieckiego. Powietrze jest tutaj bardzo dobre, otoczenie zieleni sprzyja ludziom w każdym wieku.

ATRAKCJE

Główne atrakcje to Kampinoski Park Narodowy i Wisła. Okolica jest doskonała do eksplorowania jest na rowerze, pieszo i kajakiem. Każdy znajduje tu swoje ulubione miejsca. Dla dzieci i sympatyków kuchni węgierskiej miłem miejscem będzie Batorówka ukryta na samym skraju Kampinosu. To może być fajny cel dłuższego spaceru, albo zaledwie miejsce na przerwę. Na pewno polubicie Batorówkę. Szlaków w Kampinosie do opanowania naprawdę wiele. Ptasiarzom rekomenduję wyprawy nad Wisłę. Można znaleźć na brzegu doskonałe miejsca na piknik z dobrym punktem widokowym. Ogrodnikom mogę polecić jaknajszybsze zakładanie własnego kompostownika, nie ma tu jakiejś wysokiej klasy ziemi, ale można temu dość szybko zaradzić, a efekt na pewno będzie przyjemny,a jest szansa, że i smaczny.
W okolicy są stajnie, pole do paintball, jest dużo mniejszych i większych placyków zabaw dla dzieci. Okolica intensywnie się też zmienia i ciągle powstają nowe ciekawe miejsca. Warto w tym uczestniczyć.

PODSUMOWUJĄC

Miejsce do życia lub odpoczynku. Nie straci na wartości. Ponieważ okolica intensywnie się zmienia, ta wartość na pewno będzie rosła. Możliwość kupienia działki obok jako inwestycji (by zabezpieczyć siebie lub dzieci na przyszłość) to też bardzo dobra opcja.

Zamieszkaj na Powiślu Kampinoskim!
Zapraszamy do kontaktu!
domyipola pl

Zadzwoń do nas!
606 733 499

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).