Stare Gniewniewice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
96 000 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia działki
9 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
340
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Rolna
Dostępne od
2023-09-11
Numer oferty
109/5912/OGS

Opis nieruchomości

To nie jest miejsce na dom, ale nie wszyscy szukają ziemi pod dom.
Nie sposób się nie zachwycić lokalizacją tej działki, jest tuż nad Wsiłą, w pięknym, dzikim, cichym miejscu.
Można głeboko odetchnąć, poleżeć na trawie patrząc na rzekę i pomyśleć o tym, o czym trzeba właśnie pomyśleć.

Działka leży za wałem w Starych Gniewniewicach. Pewnie przez wiele ostatnich lat, jak i teraz, jest doskonałym pastwiskiem dla zwierząt.
Dzięki bliskości Wisły ziemia jest tutaj żyzna, jest inny poziom wilgoci i trawa soczysta po pas. Dla zwierząt raj prawdziwy.
Więc to pierwszy pomysł, kto mógłby takiej działki szukać.

Myślę też, że to piękne miejsce na stałe letnisko, spokojnie można tu wjechać kamperem i ulokować się z takim widokiem, jakiego nie da się zarezerwować. A otoczenia sprzyja odpoczynkowi. Pewnie można tu spędzić całe lato wyskakując do Warszawy do pracy. To mój drugi pomysł.

Być może ktoś szuka ziemi rolnej pod uprawę wikliny? Myślę, że by rosła jak oszalała. To pomysł czwarty.

Można też szukać pola, by powiększyć własny areał ziemi, bywa, że jest taka potrzeba. Na pole spokojnie można dostać dopłaty.

Kolejny mój pomysł, to sezonowy biznes pod kątem dzieci, z jurtą, mobilną toaletą, w kapitalnym przyrodniczo otoczeniu.

Ale na pewno macie szereg własnych pomysłów na takie miejsce. To miejsce już jest, naprawdę wspaniałe, zadbane, koszone, z pasmem drzew, tuż nad rzeką, blisko Warszawy. Przy samy brzegu stoi wielkie drzewo i do niego trzeba dotrzeć w poszukiwaniu działki. A żeby tu trafić należy dojechać do wału w Starych Gniewniewicach i albo ten wał przejechać i pojechać w lewą drogę lub też zostawić auto przy wale i pójść dalej pieszo. Dróżka Was poprowadzi wzdłuż starych wierzb, między potężnymi topolami, przez łąki, na wiślany brzeg, którym dojdziecie do drzewa. Nie sposób go ominąć.

Bardzo Was tu zapraszam. Przyjedźcie na spacer, powąchać topole, popatrzeć dalej, żeby oczy odpoczęły od ekranu, posłuchać rzeki. Być może bóbr chlupnie z brzegu, kormoran będzie suszył skrzydła, a gęsi nad Wami skomentują głośno te odwiedziny. Wrócicie uśmiechnięci!

Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiać o własnym pomyśle, zawsze znajdę czas na takie rozmowy ;)

Do zobaczenia nad Wisłą!

Zapraszam do kontaktu! Zamieszkaj na Powiślu Kampinoskim!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa, Strumyk
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).