Nowiny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Cena za m2
53,33 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
59
Długość działki (mb.)
51
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2024-03-19
Numer oferty
98/5912/OGS

Opis nieruchomości

UWAGA CENA DO NEGOCJACJI!

To jedno z tych miejsc, gdzie gmina planuje więcej domów, więc bez obaw można myśleć o inwestowaniu. Działka ma już wydane warunki zabudowy! To bardzo komfortowa sytaucja. Popatrzcie na mapce jak jest duża w stosunku do tych zabudowanych w pobliżu. Nie bałabym się tu kształtu trapezu, a dojazd z dwóch stron tylko podnosi wartość tego miejsca.

W mojej ocenie, w Nowinach, to jest "wisienka na torcie"! to pierwsza działka przy leoncińskiej drodze, bardzo fajne miejsce do zamieszkania!
Miejsce może być własnym kawałkiem świata na długie lata albo i do końca życia. Poprzyglądajcie się temu miejscu, a najlepiej pojedźcie tam porozglądać się wokół!

Nowiny to taka miejscowość "nigdzie", ale to nigdzie ma w tym wypadku bardzo dużo uroku i sporo innych zalet!
To świeże miejsce na nieruchomościowej mapie, bo powstało z podziału wielkiej trzyhektarowej działki. Wszystkie wydzielone działki są widoczne na mapach starostwa, a pierwsze cztery działki maja wydane warunki zabudowy. Kupowanie działki z warunkami jest o niebo wygodniejsze.

NIERUCHOMOŚĆ

Wracając do działki - to pierwsza z wydzielonych działek. I dla części osób będzie to zaleta, a dla części będzie to wada. Sami sobie odpowiedzcie jak to oceniacie. Patrząc od strony drogi działka ma sąsiadów z obu stron, ale sąsiedzi z lewej stronny są znacznie bliżej. W najbliższej okolicy wciąż jest dość pusto i zielono, ale domó będzie tu przybywało. Trzeba brać to pod uwagę.
Drzewa z granicy drogi stanowią naturalne osłonięcie od tej strony, na pewno też nieco zacieniają część działki, co latem jest bezcenne.

Prąd jest przy sąsiednich posesjach, a kabel w gruntowej drodze dojazdowej. Trzeba zapewnić sobie źródło wody - studnię i przydomową oczyszczalnię ścieków. Miejsca jest na to bardzo dużo.

DROGA

Droga tuż przy działce to lokalna droga, nie ma na niej wielkiego ruchu i nie generuje dużego hałasu. Daje za to komfort dojazdu o każdej porze roku. Tą drogą do Warszawy kursuje autobus PolonusBus, co też jest na pewno wartościową informacją. Ciężarówek tu brak, bywa, że przejedzie traktor, ale tych coraz mniej w okolicy.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).