Nowe Polesie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
147 000 PLN
Cena za m2
49 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
60
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Usługowa
Dostępne od
2023-10-11
Numer oferty
113/5912/OGS

Opis nieruchomości

Nie mamy w okolicy zbyt wielu działek, na których plan dopuszcza usługi. Szczególnie ustronnych, jeśli chcieć mieć schowaną firmę lub w jednym miejscu zmieścić i dom i firmę.

A CENA JEST TU BARDZO ATRAKCYJNA! WARTO TO POTRAKTOWAĆ NAWET JAKO INWESTYCJĘ.

Ta działka daje taką możliwość. Zgodnie z miejscowym planem jej przeznaczenie to 9-MN/RM/U więc możliwości jest tu kilka: od zabudowy mieszkaniowej, przez zagrodową i letniskową aż po nieuciążliwe usługi.
Na takiej działce można postawić domek na zgłoszenie. Ale też warsztat stolarski i niewielkie magazyn.

Działka usytuowana jest na końcu 6 metrowej drogi wewnętrznej. Dojeżdżamy do niej jadąc od Leoncina i skręcając z asfaltu w prawo, kawałek za mostkiem.
Działka jest sucha, rośnie na niej kilka drzew, jej granica w jednym punkcie dociera do brzegów przepięknego Kanału Kromnowskiego, co daje możliwość ciekawej aranżacji ogrodu, ale też trzeba pamietać o pasie ochronnym kanału z zakazem zabudowy. Zakaz zabudowy obejmuje 20 metrów od kanału, więc to prawy róg działki. W planie to tereny zieleni.

Działka ma kształt ok. 50 x 60 m, jest płaska, nie jest ogrodzona. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i tartak.

OKOLICA
Nowe Polesie to niewielka wieś z niezbyt gęstą zabudową. Okolica zachwyca! Zarówno Kanał Kromnowski, sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego, niewielka odległość do Wisły to wielkie atuty tej oferty.
Brak przemysłu, głównych dróg dojazdowych, dużego ruchu samochodowego oraz niezbyt gęsta zabudowa to gwarancja świeżego powietrza.
Miejsce idealne dla osób, które szukają dużej działki w atrakcyjnej cenie w otulinie Kampinosu.

DOJAZD DO WARSZAWY
Do Warszawy zajmie około godzinę jazdy autem, ale jest również bardzo dobry dojazd autobusem linii PolonusBus, który kursuje do Warszawy kilka razy w ciągu dnia. Autobusy tej linii dojeżdżają do metra, a przystankiem końcowym jest Dworzec Gdański. Przystanek znajduje się kilka minut pieszo od działki.
Wystarczy dojechać samochodem do Nowego Dworu Mazowieckiego, by móc skorzystać z dalszego dojazdu do centrum Warszawy Kolejami Mazowieckimi.

Najbliższy port lotniczy to Modlin, do którego dojazd zajmie ok. 25 minut. Do lotniska im. Fryderyka Chopina najlepiej dojechać kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego.

ATRAKCJE
To przede wszystkim sama okolica zachęcająca do uprawiania sportu i wycieczek - zarówno pieszych, rowerowych, konnych, jak i kajakowych.
Wisła i Narew to doskonałe rzeki na kajakowe wyprawy, w okolicy działa kilka stajni i hoteli dla koni. Na terenie parku znajduje się szereg wytyczonych szlaków pieszych i rowerowych.

DODATKOWE INFORMACJE
W okolicy jest instalowany światłowód, który niebawem pozwoli na pracę zdalną i korzystanie ze wszystkich zasobów internetu. W tej chwili w okolicy wykorzystywany jest internet radiowy na tyle szybki, że pozwala na korzystanie z serwisów VOD.
Z Nowego Polesia kilka minut zajmie dojazd do Leoncina, który pełni funkcję miejscowości gminnej. Tutaj znajdują się bank, apteka, sklepy, urząd gminy, szkoła, przedszkole i kościół.
To mała niezwykle urocza miejscowość z przyjazną społecznością i ciekawą historią.

W Nowym Dworze Mazowieckim warto skorzystać ze sportowej oferty NOSiR oraz z basenu tego ośrodka. Tutaj działa lokalny targ, znajdziemy również wszystkie potrzebne sklepy, banki, urzędy i działającą do godziny 24 pocztę.

Zamieszkaj na Powiślu Kampinoskim!
Zapraszamy do kontaktu!
domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Strumyk, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny zieleni
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).