Stare Polesie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
234 000 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia działki
11 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
780
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
W drodze
Dostępne od
2023-04-19
Numer oferty
104/5912/OGS

Opis nieruchomości

Stare Polesie – działka zagrodowo-mieszkaniowa

W Starym Polesiu dominują cisza i spokój głębi Mazowsza. A prezentowana nieruchomość oferuje tego spokoju i ciszy jeszcze więcej.
Działka usytuowana jest pomiędzy dojazdową drogą asfaltową, a Kanałem Kromnowskimu. To niezbyt szeroki pas ziemi, ale niezwykle różnorodny, dający wiele możliwości do wykorzystania go. Na działce nie ma żadnych zabudowań, znajdują się za to piękne drzewa i niezwykle bujna, piękna roślinność.
Najbliższa okolica to głównie łąki i niewielkie gospodarstwa rolne. Nieruchomość znajduje się przy lokalnej drodze, w której znajdują się media. Na spacer można się wybrać we własnym ogrodzie, a gdyby był potrzebny las, to w pięknym wydaniu jest on elementem zamykającym nieruchomość. Okolica jest niezwykle malownicza o każdej porze roku.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Działka ma powierzchnię 11 700 m2 i kształt prostokąta. Nie jest ogrodzona. Działka ma szerokość 15 metrów i jest bardzo długa. Daje to możliwość zaplanowania wygodnej lokalizacji dla domu w głębi nieruchomości. Działka jest płaska. Sąsiednie nieruchomości to działki mieszkalne, w części już zabudowane niskimi domami. Odległości pomiędzy domami dają gwarancję prywatności.
Latem na tym terenie kwitną piękne kaczeńce. Widok łąk i lasu jest naprawdę piękny. Takie sąsiedztwo daje możliwość obserwowania dzikich zwierząt. Obserwowanie ptaków również może być wielką przyjemnością. Dolina środkowej Wisły to teren często eksplorowany przez fotografów przyrody. Dla nowych mieszkańców całe to bogactwo będzie na wyciągnięcie ręki.

LOKALIZACJA I DOJAZD

Pięknymi, lokalnymi drogami można szybko dotrzeć do drogi nr 7. Zajmie to ok. 20 minut. Drogą nr 7 dojazd do Warszawy zajmie ok. godzinę. Dodatkowe lokalne środki transportu to autobus PolonusBus, którego przystanek znajduje się we wsi przy drodze lub kolejka, której najbliższa stacja znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. W okolicy znajduje się międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin. Dojazd do niego zajmuje ok. 25 minut. Kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego w ciągu godziny można dostać się także do portu lotniczego im. Fryderyka Chopina na Okęciu.

ATRAKCJE

Bezpośrednie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego to największa atrakcja. Park daje możliwość korzystania z pięknych tras rowerowych i pieszych szlaków. W okolicy znajduje się wiele pięknych miejsc zachęcających do lokalnych wycieczek i odpoczynku. Dość szybko dojedziemy nad Wisłę, która oferuje piękne plaże i wiele miejsc do piknikowania. Nad Wisłą w Secyminie Nowym warto obejrzeć stary drewniany zbór luterański oraz wybrać się do miejsca dawnej przeprawy przez Wisłę. Asfaltowa droga wzdłuż wiślanego wału to piękna trasa rowerowa.
W najbliższej okolicy funkcjonują trzy stajnie: Walor http://www.stajnia-walor.pl, Stajnia Salerno www.stajniasalerno.pl, a także Stajnia dorado http://stajniadorado.pl. Region jest doskonałym miejscem do uprawiania jazdy konnej, a nadwiślańskie łąki i lokalne drogi zachęcają do częstych wypadów.

Jazda konna, trasy rowerowe i piesze szlaki to nie wszystkie lokalne atrakcje. W okolicy znajduje się park rozrywki Julinek, który uwielbiają dzieci i rodzice. Około 30 minut od nieruchomości, przy plaży nad rzeką Wkrą, znajduje się park linowy w Pomiechówku. W Nowym Dworze Mazowieckim, czyli ok. 20 minut od działki znajduje się kryta pływalnia oraz NOSiR, który oferuje szereg zajęć sportowych dla dzieci. Logistyka zajmuje w tym wypadku znacznie mniej czasu niż w Warszawie.

DODATKOWE INFORMACJE

Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonują wszystkie sieci handlowe, włączając w to empik i H&M, działa również targ oraz powstają kolejne sklepy z ekologiczną żywnością.

Zapraszamy do kontaktu!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszyst-kie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa, Trawnik
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska, Sklep, Przychodnia lekarska, Bank, Szkoła, Przedszkole, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Pola, Las, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).