Załuski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
31
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Dostępne od
2024-04-27
Numer oferty
119/5912/OGS
Działka Sprzedaż Załuski

Opis nieruchomości

Bardzo lubię nowe sytuacje. Zawsze są niespodzianką. Zazwyczaj miłą. Więc wskakuję w pomysł sprzedaży działki z gotowym projektem i rozpoczętą budową. Myślę sobie, że to wielka wygoda i ogromna oszczędność czasu! Kiedy sama szukałam swojego miejsca, szukałam właśnie takiej sytuacji. Wtedy bez szans.

Kiedy przyjechałam tutaj zrobić zdjęcia, było właśnie po burzy. Wszystko pachniało świeżością, zachodnie słońce już suszyło drobne, młode brzozowe listki, krople jeszcze z nich kapały. Miło było głęboko pooddychać takim najświeższym powietrzem! Miło było popatrzeć na niebieskie niebo zestawione z taką świeżą zielenią. Miło było też porozmawiać z jednym z sąsiadów, który przyszedł o coś podpytać. Dobre spokojne miejsce.

DLA KOGO
Kiedy myślę sobie dla kogo to miejsce, to najpewniej dla rodziny z małymi dziećmi, które i tak jeżdżą z rodzicami do Warszawy. Bo tu najbliższe przedszkole i szkoła są w gminnych Załuskach, ale ta Warszawa wcale nie jest tak daleko, a cena komfortowego domu z ogrodem i fajnym otoczeniem jest o niebo niższa od jakichkolwiek warszawskich nieruchomości.

Ale na tym etapie jest to też doskonała oferta typowo inwestycyjna - jeśli ktoś ma do dyspozycji ekipę budowlaną, która może tam wejść za moment, to jest to okazja, by szybko to spieniężyć. Wystarczy wybudować ładny dom i można szukać klientów na ładny dom, a nie tylko działkę, a to jeszcze lepsza opcja.

ZALETY
To naprawdę pierwsza moja oferta tak dopięta przez Właścicieli. Jeśli ktoś chciałby zacząć lać płytę fundamentową w przyszłym miesiącu, by Boże Narodzenie spędzić już w Załuskach, to pewnie jest możliwe, to tylko kwestia posiadanych funduszy, dopiętego kosztorysu i wybranej ekipy budowlanej. To miejsce pozwala oszczędzić mnóstwo czasu - tego, który pochłonęłoby czekanie na doprowadzenie mediów, szczególnie prądu, ustalanie projektu i uzyskiwanie zgody na budowę. Bardzo ładny projekt ma wydane pozwolenie na budowę i oficjalnie budowa została rozpoczęta. Można ją w każdej chwili zawiesić, można też wymienić projekt, choć to już oczywiście wydłuży czas do wbicia łopaty.

Właściciele deklarują, że mogą polecić firmę budowlaną. I w wielu kwestiach doradzić, a to też bezcenne. Właścicielka działki jest architektem i autorką projektu budynku. Na pewno można omówić warunki bliższej współpracy. A osoba przemiła, słuchająca i z ogromną wiedzą!

PROJEKT DOMU
Dom jest tak pomyślany, by zmieścić sporą rodzinę np. z babcią, którą można zabrać już ze sobą. Dla babci jest malutkie osobne studio. Równie dobrze może być czyimś biurem. Jest wygodny garaż i taras na jego dachu, na który wychodzi się z dużej sypialni. Ja osobiście zostawiłabym jak najwięcej dużych drzew, bo ich cień latem jest już bezcenny. Taki ogród pod koronami rośnie też inaczej, jest gdzie powiesić hamaki, postawić stół na letnie obiady. To naprawdę miłe, takie lekkie, świeże miejsce.

NIERUCHOMOŚĆ
Sama nieruchomość nie jest teraz ogrodzna, jest zarośnieta młodnikiem, jest tam kilka dużych drzew, między które warto wpasować dom.
Działka jest uzbrojona, ma wydane pozwolenie na budowę, która oficjalnie jest też rozpoczęta. Można ją też zawiesić.
Wokół, na części działek, stoją już domki, olejne są budowane. To szybko zmieniające się miejsce, a większość sąsiadów jest raczej z Warszawy. Okolica dalsza to tereny upraw. To tutaj warto przyjechać po cudowne truskawki i maliny. Między polami są kapitalne dróżki szutrowe i wąskie asfaltowe, bardzo fajne na rowerowe bezpieczne wypady z dziećmi. Okolica najbliższa to niewielkie działki z domkami i las po sąsiedzku, taki akurat na spacer z psem.

ATRAKCJE
Atrakcje lokalne w mojej opinii to bliskość Wkry i wszystkiego co ta bliskość oferuje: plaż, spływów, uroczych miejsc na spacery i leniuchowanie. W Płońsku jest bardzo fajny basen, a to 18 minut autem. Do plaży nad Wkrą w Borkowie dojazd autem zajmie kwadrans, a rowerem 40 minut, więc z dzieciakami około godzinę. Myślę, że to fajny pomysł. Do Nowego Miasta na piękne kąpielisko dojedziemy autem w około 20 minut.

DOJAZD
Do samej Warszawy dojazd zajmie teraz około godziny. Ale w tej chwili na tej trasie trwa właśnie totalna przebudowa krajowej siódemki. Trzeba to przetrwać i ten dojazd skróci się znacząco, będzie też bezpieczniejszy, ponieważ wszędzie powstają skrzyżowania bezkolizyjne.
Blisko jest lotnisko w Modlinie, kolejka do Warszawy pewnie najlepiej z Nowego Dworu Mazowieckiego, a to około 20 minut dodatkowego dojazdu.

Podsumowując:
jeśli zdarzyło się coś takiego, że musicie szybko wykonać życiową reorganizację i ewakuować się z Warszawy, to ta działka daje możliwość ekspresowego podjęcia kroków w tym celu. Jest też dobrą inwestycją. I po prostu to bardzo ładne miejsce.

Dajcie znać co o tym sądzicie. A ja już zapraszam do Załusek na ulicę Leśną!


Zapraszam do kontaktu!

domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Warszawy i Kampinosu!
domyipola.pl
Zadzwoń do nas! 606 733 499

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).