Czubajowizna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
140 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
48
Długość działki (mb.)
52
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Dostępne od
2023-08-27
Numer oferty
73/5912/OGS

Opis nieruchomości

UWAGA! NOWA NIŻSZA CENA!

Dla samej nazwy warto tu zamieszkać. Choć nie jest dla mnie oczywiste od czego ta nazwa może pochodzić. Najbliższa wydaje mi się czubajkom kaniom i nie ma co ukrywać, że byłby to bardzo smakowity trop i argument. Jest taka możliwość, bo Czubajowizna leży na skraju przepięknego, pełnego borówek lasu.

To oferta z serii "skok poza Kampinos", ale moi cudowni klienci miewają taką moc przekonywania, że co rusz ktoś mnie namawia na odległe wyprawy. Ale podróże kształcą, więc z każdej wyprawy wracam chyba nieco mądrzejsza. Tutaj przemyślenia doprowadziły mnie do wniosku, że las, który nie jest Puszczą Kampinoską też może być piękny! Naprawdę byłam zaskoczona ;) I jeszcze bardziej zachwycona.
Więc jeśli ktoś szuka działki kompletnie z drugiej strony stolicy, to bardzo zachęcam, by Czubajowiznę odwiedzić. Ważnym argumentem jest naprawdę nowiutki asfalt na drodze dojazdowej. Latem go tam nie było, jechałam dłużej i dłużej myślałam. Teraz chwilkę zaledwie zajmuje dojazd do Wołomina. Ale ta chwilka czasowa to tak gigantyczna zmiana jakości otoczenia, że ja rozważałabym jednak ucieczkę na skraj lasu.

Pierwsze wrażenia mamy za sobą, więc teraz trochę więcej konkretów i mniej chaosu.
Na sprzedaż jest naprawdę piękna działka we wsi Czubajowizna, niedaleko Wołomina. Właściciele cudowni, więc będę jeździła teraz również do Czubajowizny. Jeśli ktoś ma chęć na spotkanie tam, proszę o sygnał.

Działka ma symboliczny płot od frontu i jakąś równie symboliczną bramę. Ale sama działka nie jest symboliczna, bo to 2000 m z dwóch połączonych działek w kształcie trapezu o dobrych wymiarach. Na działce znajdują się drzewa - młode sosny wzdłuż płotu z prawej strony - myślę, że jest szansa na własne grzyby. Jest też sumak octowiec, są młode dęby i leszczyny. Działka od wjazdu jest otulona zielenią, ale w głębi otwiera się przepiękny widok na sąsiednie pola. Taras z tym widokiem to połączenie idealne. Jest tu bardzo cicho. Sąsiednia działka z prawej strony nie jest zabudowana, na działce z lewej strony stoi letni dość duży dom. Zieleni jest tu tyle, że prawie go nie widać.

Do działki dojeżdżamy najpierw piękną asfaltową drogą przez las, później kawałeczek gruntową, a na końcu prześliczną, pachnącą dróżką kończącą trasę do domu. Okolica to piękne lasy i pola, niezbyt gęsto zabudowane. Jest dużo pięknych miejsc.
Las jest w najbliższym sąsiedztwie, duży, z gruntowymi drogami do spacerów z psem lub biegania. Pięknie pachnie i jest w nim mnóstwo jagód.

Ważne są oczywiście informacje techniczne: studnię trzeba wykopać, o szambo zadbać, prąd jest po sąsiedzku, ponieważ nie ma tu planu zagospodarowania trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Ale miejsce jest wyjątkowe. Rozważyłabym te rozwiązania, gdybym szukała z tej strony Warszawy jakiegoś uroczego zakątka.

Działka świetna dla kogoś kto szuka miejsca, by odpoczywać po pracy lub do pracy już nie musi jeździć. Jest tu pięknie i spokojnie.
Wybierzcie się zobaczyć to sami! ;)

Zapraszam do kontaktu!
www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).