Mała Wieś Przy Drodze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
420 600 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
10 515 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
500
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2021-06-28
Numer oferty
71/5912/OGS

Opis nieruchomości

Mała Wieś Przy Drodze jest naprawdę małą wsią. Ta działka leży akurat pomiędzy dwoma drogami: 575 i wewnętrzną drogą dojazdową do posesji we wsi. Dzięki temu to ciekawa propozycja do rozważenia.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
To działka o statusie głównie MN, czyli budowlanym. Działka jest położona między dwoma drogami asfaltowymi, co daje możliwość zaplanowanie dwóch wjazdów i jej ewentualnego podziału.
Jest to pas ziemi o szerokości ok. 24 m z jednej strony i 15 m od strony drogi wojewódzkiej.
Dobra propozycja, jeśli ktoś chce powiększyć gospodarstwo lub przy opcji połączenia działki z nieruchomością obok. Działkę można podzielić. Mogą powstać tu piękne ogródki i letnie domy, a mnóstwo ludzi szuka teraz niewielkiego miejsca, by postawić na takiej działce dom na zgłoszenie.
Inwestycyjnie naprawdę warto to rozważyć, ale trzeba mieć dobry pomysł.

W tej chwili działka nie jest ogrodzona ani uprawiana. Od strony drogi wojewódzkiej znajdują się drzewa i zakrzewienia, od strony wsi teren jest zadbaną łąką.

OKOLICA
Opisywałam ją w kilku innych ofertach - jest przepiękna. Stąd bardzo blisko jest nad Wisłę, od strony wsi jest cisza i spokój, sąsiedztwo przemiłe. To bardzo popularne wśród moich klientów miejsce. W tej chwili w trakcie sprzedaży jest tam kilka nieruchomości.


www.domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Kampinosu!
www.domyipola.pl
Zadzwoń do nas! 606 733 499
I polub nas na fb/domyipola

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).