Cybulice Małe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
242 000 PLN
Cena za m2
110 PLN
Powierzchnia działki
2 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
88
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-04-20
Numer oferty
50/5912/OGS

Opis nieruchomości

Ponownie zapraszamy Was do Cybulic Małych!
Tutaj działa nasze biuro, więc nie ma co ukrywać, że zawsze rekomendujemy tę miejscowość do zamieszkania lub ulokowania firmy.
Można też tylko ulokować oszczędności i przyjeżdżać nacieszyć się lasem.

Tym razem na sprzedaż jest działka rolno-mieszkaniowa (MN / MR) o powierzchni około 2200 m, usytuowana pomiędzy dwoma innymi działkami.
To sam początek wsi zjeżdżając z drogi 579. Droga będzie dla jednych problemem, dla innych nie. Dom można schować za pasem drzew, w głębi, ograniczając hałas. Ale jeśli myślimy o firmie, to w tym miejscu zyskujemy pas ziemi, na którym firmę będzie widać.
Zapraszam do przeanalizowania szczegółów.

Działka ma kształt trapezu, nie jest ogrodzona, w tej chwili nie jest również zagospodarowana. Sąsiaduje z innymi działkami o podobnym przeznaczeniu w planie. Rośnie tam kilka drzew. Na końcu posesji znajduje się rów, obecnie suchy, wzdłuż którego też rosą stare drzewa. To piękne miejsce, dodaje całości dużo uroku.

Bardzo blisko znajduje się lokalny sklep. Po drugiej stronie drogi przystanek ma również lokalna linia autobusowa, która obsługuje transport do Warszawy. Autobusem do Dworca Gdańskiego dojedziemy w około godzinę.

WIEŚ I DOJAZD

Cybulice Małe to niewielka wioska z bardzo przyjaznymi mieszkańcami. Wśród nich spotkamy osoby mieszkające tu od zawsze, ich dzieci i wnuki oraz coraz więcej uciekinierów z Warszawy. Rozsądna odległość od stolicy, możliwość dojazdu do niej zarówno autobusem, busikiem, autem trasą gdańską, jak i kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego sprawia, że to bardzo dobre miejsce do codziennego życia.
Wieś jest pięknie położona - graniczy z Kampinoskim Parkiem Narodowym, a dokładnie z jego najmniej uczęszczaną częścią. W czasie spaceru lub wyprawy rowerowej nie spotykamy tutaj tłumów charakterystycznych dla Lasek, Izabelina i Palmir. Jest tutaj naprawdę spokojnie i cicho.
We wsi oraz w bezpośredniej okolicy nie działają żadne firmy, które mogłyby uprzykrzać nam życie.
W centrum miejscowości znajduje się sklep spożywczy, mamy lokalną świetlicę, siłownię, plac zabaw. Bardzo blisko działki znajduje się przystanek autobusowy, z którego w kierunku Warszawy odjeżdżają busy i autobusy kilka razy dziennie.

REGION I INFORMACJE PRAKTYCZNE

To głównie Kampinoski Park Narodowy i jego atrakcje, ale warto pamiętać, że do lokalnego miasteczka jakim jest Nowy Dwór Mazowiecki autem dojedziemy w około kwadrans. W miasteczku mamy wszystko, czego nie mamy na wsi: basen, targ, małe centrum handlowe, sieci sklepów, banki i pocztę czynną do godz. 24.00. Duża wygoda w małej odległości. Wielu mieszkańców wraca jednak na wieś z załatwionymi sprawunkami i sprawami z Warszawy.
W naszej okolicy warto poznać Czosnów, w którym znajduje się Urząd Gminy. Tutaj działają również inne instytucje obsługujące mieszkańców oraz najlepsza na świecie biblioteka publiczna usytuowana w przyziemiu Urzędu Gminy. W bibliotece toczy się życie kulturalne i towarzyskie. Trzeba się tam pojawić.
Najbliższy szpital działa w Nowym Dworze Mazowieckim, ale wszyscy rodzice z dziećmi doskonale znają Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym, do którego dojazd zajmuje ok. 30 minut. Najbliższa przychodnia znajduje się w Kazuniu Polskim, ale wszystkie okoliczne przychodnie są naprawdę w niewielkiej odległości od Cybulic, więc jest z czego wybierać.
W każdej wsi znajduje się jeden lub 2 sklepy. Można się do nich wybrać pieszo (najblizszy jest pewnie w odległości ok. 5 minut spacerem), na rowerze lub autem. Szkoły podstawowe znajdują się w Kazuniu Polskim, Sowiej Woli i Małocicach. Szkoły średnie znajduja się w Nowym Dworze Mazowieckim, ale większość dzieci dojeżdża do Warszawy. W Julinku ponownie rozpoczęła działalność szkoła cyrkowa.

ATRAKCJE CYBULICE MAŁE

I tutaj znowu należy wpisać Kampinoski Park Narodowy. Do jego granic idąc przez wieś dotrzemy pieszo pewnie w kwadrans. A to już spacer mało ruchliwą loklaną drogą. A w parku, jak to w parku: łosie, sarny, bobry, lisy i zające. I mnóstwo ptaków. Są też pozostałości po Forcie VII umocnień modlińskich, są prochownie gen. Maczka, Piachy Grochalskie i ukryta w lesie wieś Rybitew. Wybór dróg dla pieszych i rowerowych wypraw jest naprawdę duży. W godzinę można dojść nad Wisłę (wiem, bo chadzam).
Atrakcje w okolicy to park rozrywki Julinek - pewnie 10 minut autem, Twierdza Modlin - podobna odległość, Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny w Granicy - dojedziemy do niego w 30 minut, Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli - tu dotrzemy w ok. 40 minut piękną trasą.
Dodajmy do tego wiele plaż nad Wisłą, możliwość kąpania się z dziećmi w naprawdę czystej Wkrze (najpiękniejsza plaża w Pomiechówku - ok. kwadrans autem) i jeszcze możliwość spływania kajakami po Wkrze, Narwi i Wiśle. Atrakcji jest tyle, że naprawdę można tu spędzić wakacje w bardzo atrakcyjny sposób.

JAZDA KONNA CYBULICE MAŁE

W Cybulicach nawet posiadanie własnego konia jest dość proste. Mamy w okolicy szereg stajni i pensjonatów, w których mógłby taki koń zamieszkać. Jeśli nie chcemy mieć własnego, na pewno uda sięznaleźć takiego, z którym będzie można zaprzyjaźnić się na lata. Stajnie są różne, dla dzieci i dorosłych, mają zróżnicowaną ofertę i różne trasy. Naprawdę jest w czym wybierać. A to kolejna aktywność na świeżym powietrzu.
Na jednym ze zdjęć znajdziecie mapę okolicznych stajni. Odwiedźcie wszystkie zanim wybierzecie najlepszą.

Z własnego doświadczenia kilkunastu lat w Cybulicach Małych mogę napisać, że to bardzo dobre miejsce do życia. Życzliwa społeczność, świetny dojazd do Warszawy, szkoły na niezłym poziomie i najpiękniejsza okolica z tych dostępnych wokół Warszawy. To wszystko jest bardzo inspirujące i naprawdę wpływa na nasz styl życia.
Zainteresowanych zapraszam do oglądania i na wycieczkę po najbliższej okolicy.

Zapraszam do kontaktu!

www.domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Kampinosu!
www.domyipola.pl
Zadzwoń do nas! 606 733 499

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Plac zabaw, Szkoła, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Lotnisko, PKS
  • Widok na: Podwórko, Pola

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).