Cybulice Małe

ul. Wesoła

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 660 PLN
Cena za m2
101,37 PLN
Powierzchnia działki
3 558 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
131
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-01-15
Numer oferty
49/5912/OGS

Opis nieruchomości

Piękne miejsce na sprzedaż!
Jeśli ktoś szuka zadbanego miejsca wśród ludzi, bezpiecznego, ale z gwarancją przestrzeni i spokoju, to mamy je w ofercie!
Położone w Cybulicach Małych, czyli niewielkiej wiosce na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego, ok.40 minut autem od Warszawy.
Co najważniejsze - działka jest schowana za pierwszą linią zabudowy. Ma zapewniony dojazd o szerokości 5m (integralna część nieruchomości), ale nie sąsiaduje bezpośrednio z żadną drogą. Jest otoczona innymi działkami z zabudową jednorodzinną.
To działka o statusie MR / MN dopuszczająca lokalizację nieuciążliwych usług i rzemiosła.

To przepiękne miejsce, idealne do spokojnego życia. Wiem, bo sąsiaduję z tą działką i mieszkam tu już kilkanaście lat!
Działka ma w zasadzie kształt trapezu. Dojazd jest zaplanowany z prawej strony patrząc od ulicy Wesołej.
Nie jest to nieruchomość szeroka, ale jest na tyle długa, że można tak usytuować dom, by nie zaglądać sąsiadom w okna. A sąsiedzi niezwykle mili, deklaruję zorganizowanie spotkania zapoznawczego ;)

Działka jest słoneczna, z okien domu widać będzie las, od októrego dzieli ją szerokość kolejnej działki.
Od strony wjazdu miniemy pierwszy dom sąsiadów, ale od niego finalnie działkę oddziela pas drzew owocowych. Z lewej strony działki stoi już jednorodzinny dom, z prawej strony działki na wysokości wjazdu są również budynki, w głębi działki z prawej strony jest pas zieleni, pełen ptaków o każdej porze roku. Działka kończy się ogrodzeniem sąsiedniej nieruchomości, na której stoi dom jednorodzinny.

Nieruchomość jest tylko częściowo ogrodzona. Cały teren jest zadbany. Na działce znajdują się dwa rowy melioracyjne, przy czym jeden z nich nie jest już czynny. Dają jednak możliwość ładnej aranżacji terenu.

CENA

Jest różna dla dwóch działek, które składają się na tę nieruchomość:
działka nr 117/3 o powierzchni 2534 m2 to główna część i jest wyceniona na 110 zł/m
działka nr 72/2 o powierzchni 1024 to dalsza część i jej cena to 80 zł/m2
Całość daje kwotę 360 660 zł.
Biorąc pod uwagę położenie oraz dostępność mediów warto to rozważyć.

WIEŚ I DOJAZD

Cybulice Małe to niewielka wioska z bardzo przyjaznymi mieszkańcami. Wśród nich spotkamy osoby mieszkające tu od zawsze, ich dzieci i wnuki oraz coraz więcej uciekinierów z Warszawy. Rozsądna odległość od stolicy, możliwość dojazdu do niej zarówno autobusem, busiekiem, autem trasą gdańską, jak i kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego sprawia, że to bardzo dobre miejsce do codziennego życia.
Wieś jest pięknie położona - graniczy z Kampinoskim Parkiem Narodowym, a dokładnie z jego najmniej uczęszczaną częścią. W czasie spaceru lub wyprawy rowerowej nie spotykamy tutaj tłumów charakterystycznych dla Lasek, Izabelina i Palmir. Jest tutaj naprawdę spokojnie i cicho.
We wsi oraz w bezpośredniej okolicy nie działają żadne firmy, które mogłyby uprzykrzać nam życie.
W centrum miejscowości znajduje się sklep spożywczy, mamy lokalną świetlicę, siłownię, plac zabaw. Bardzo blisko działki znajduje się przystanek autobusowy, z którego w kierunku Warszawy odjeżdżają busy i autobusy kilka razy dziennie.

REGION I INFORMACJE PRAKTYCZNE

To głównie Kampinoski Park Narodowy i jego atrakcje, ale warto pamiętać, że do lokalnego miasteczka jakim jest Nowy Dwór Mazowiecki autem dojedziemy w około kwadrans. W miasteczku mamy wszystko, czego nie mamy na wsi: basen, targ, małe centrum handlowe, sieci sklepów, banki i pocztę czynną do godz. 24.00. Duża wygoda w małej odległości. Wielu mieszkańców wraca jednak na wieś z załatwionymi sprawunkami i sprawami z Warszawy.
W naszej okolicy warto poznać Czosnów, w którym znajduje się Urząd Gminy. Tutaj działają również inne instytucje obsługujące mieszkańców oraz najlepsza na świecie biblioteka publiczna usytuowana w przyziemiu Urzędu Gminy. W bibliotece toczy się życie kulturalne i towarzyskie. Trzeba się tam pojawić.
Najbliższy szpital działa w Nowym Dworze Mazowieckim, ale wszyscy rodzice z dziećmi doskonale znają Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym, do którego dojazd zajmuje ok. 30 minut. Najbliższa przychodnia znajduje się w Kazuniu Polskim, ale wszystkie okoliczne przychodnie są naprawdę w niewielkiej odległości od Cybulic, więc jest z czego wybierać.
W każdej wsi znajduje się jeden lub 2 sklepy. Można się do nich wybrać pieszo (najblizszy jest pewnie w odległości ok. 5 minut spacerem), na rowerze lub autem. Szkoły podstawowe znajdują się w Kazuniu Polskim, Sowiej Woli i Małocicach. Szkoły średnie znajduja się w Nowym Dworze Mazowieckim, ale większość dzieci dojeżdża do Warszawy. W Julinku ponownie rozpoczęła działalność szkoła cyrkowa.

ATRAKCJE CYBULICE MAŁE

I tutaj znowu należy wpisać Kampinoski Park Narodowy. Do jego granic idąc przez wieś dotrzemy pieszo pewnie w kwadrans. A to już spacer mało ruchliwą loklaną drogą. A w parku, jak to w parku: łosie, sarny, bobry, lisy i zające. I mnóstwo ptaków. Są też pozostałości po Forcie VII umocnień modlińskich, są prochownie gen. Maczka, Piachy Grochalskie i ukryta w lesie wieś Rybitew. Wybór dróg dla pieszych i rowerowych wypraw jest naprawdę duży. W godzinę można dojść nad Wisłę (wiem, bo chadzam).
Atrakcje w okolicy to park rozrywki Julinek - pewnie 10 minut autem, Twierdza Modlin - podobna odległość, Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny w Granicy - dojedziemy do niego w 30 minut, Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli - tu dotrzemy w ok. 40 minut piękną trasą.
Dodajmy do tego wiele plaż nad Wisłą, możliwość kąpania się z dziećmi w naprawdę czystej Wkrze (najpiękniejsza plaża w Pomiechówku - ok. kwadrans autem) i jeszcze możliwość spływania kajakami po Wkrze, Narwi i Wiśle. Atrakcji jest tyle, że naprawdę można tu spędzić wakacje w bardzo atrakcyjny sposób.

JAZDA KONNA CYBULICE MAŁE

W Cybulicach nawet posiadanie własnego konia jest dość proste. Mamy w okolicy szereg stajni i pensjonatów, w których mógłby taki koń zamieszkać. Jeśli nie chcemy mieć własnego, na pewno uda sięznaleźć takiego, z którym będzie można zaprzyjaźnić się na lata. Stajnie są różne, dla dzieci i dorosłych, mają zróżnicowaną ofertę i różne trasy. Naprawdę jest w czym wybierać. A to kolejna aktywność na świeżym powietrzu.
Na jednym ze zdjęć znajdziecie mapę okolicznych stajni. Odwiedźcie wszystkie zanim wybierzecie najlepszą.

Z własnego doświadczenia kilkunastu lat w Cybulicach Małych mogę napisać, że to bardzo dobre miejsce do życia. Życzliwa społeczność, świetny dojazd do Warszawy, szkoły na niezłym poziomie i najpiękniejsza okolica z tych dostępnych wokół Warszawy. To wszystko jest bardzo inspirujące i naprawdę wpływa na nasz styl życia.
Zainteresowanych zapraszam do oglądania i na wycieczkę po najbliższej okolicy.

Zapraszam do kontaktu!

www.domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Kampinosu!
www.domyipola.pl
Zadzwoń do nas! 606 733 499

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Strumyk, Drzewa
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Las, Centrum handlowe, Rzeka, Basen, Szpital, Szkoła, Hala sportowa, Przedszkole, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Lotnisko, PKS
  • Widok na: Pola, Inne budynki, Podwórko, Las

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).