Nowe Polesie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
339 500 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia działki
13 580 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
428
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2023-05-04
Numer oferty
40/5912/OGS

Opis nieruchomości

To działka dla kogoś, kto szuka możliwości takiego usytuowania domu, by się nieco zaszyć lub myśli o jakiejś formie działalności gospodarczej - stajni, hodowli zwierząt, pasiece.
Przypuszczam, że na działce mogą pojawiać się borsuki, na pewno zamieszkują ją sarny i odwiedzają bobry. To piękne miejsce i bardzo atrakcyjne pod względem przyrodniczym! Jeśli lubią je zwierzęta, musi być dobre, spokojne i bezpieczne.
Przyjrzyjcie się jej w chwili wolnej, na miejscu znajdziecie naszą tablicę.

Nieruchomość to działka nr 80 o powierzchni ok. 1,37 ha położona w Nowym Polesiu przy drodze z Leoncina do Secymina. Lokalny plan zagospodarowania dopuszcza możliwość realizacji rozproszonej zabudowy zagrodowej. Głównie jest to teren rolniczy i zieleni naturalnej.

Działka ma kształt długiego pasa o szerokości ok. 25 m. Na działce rośnie kilka dużych drzew, nieruchomość jest podzielona rowem melioracyjnym, który tworzy ciekawe możliwości aranżacji terenu. Działka nie jest ogrodzona.

Do nieruchomości dojeżdża się lokalną drogą asfaltową. W sąsiedztwie znajdują się inne działki o podobnym charakterze, sąsiednia jest również wystawiona na sprzedaż, co daje możliwość połączenia dwóch posesji.

W drodze znajduje się woda, w granicy działki prąd.

Miejsce idealne dla kogoś, kto szuka miejsca niezwykłego.

Zapraszamy do kontaktu!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Kampinosu!
www domyipola pl
Zadzwoń do nas! 606 733 499

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Strumyk, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zieleni
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).