Cybulice Małe

ul. Wiosenna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
195 450 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
1 303 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2024-03-12
Numer oferty
18/5912/OGS
Działka Sprzedaż Cybulice Małe Wiosenna

Opis nieruchomości

NIEDUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA W OKOLICY KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO

To przepiękne miejsce w naszym rejonie! Ulica Wiosenna jest lokalną asfaltową drogą uczęszczaną głównie przez mieszkańców. Łączy wieś z lasem, jest początkiem doskonałych tras rowerowych i pieszych wycieczek. Najbliższa okolica to łąki, las i kilka działek pod jednorodzinną zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie stoi już jeden dom. W drodze znajdują się wszystkie media. To oferta dla osób, dla których zielone otoczenie ma największe znaczenie. Na pewno możliwość szybkiego postawienia domu i mnóstwo lokalnych atrakcji nie będą bez znaczenia!

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Działka ma powierzchnię 1303 m2 i kształt trapezu. Graniczy z jednej strony z asfaltową drogą, z pozostałych stron z innymi działkami, głównie budowlanymi. Nie jest ogrodzona. Niemal 30 metrów szerokości działki daje możliwość zaplanowania wygodnej lokalizacji dla domu. Działka jest płaska, rośnie na niej już kilka drzew, które mogą być pięknym elementem aranżacji ogrodu. Bardzo blisko znajduje się las, który może być świetną propozycją dla

LOKALIZACJA I DOJAZD
Lokalizacja tej nieruchomości daje wiele możliwości. Samochodem najszybciej można dostać się do Warszawy drogą nr 7, do której dojedziemy w ciągu kilku minut. Do samej Warszawy dojazd zajmuje około godzinę. Alternatywą dla dojazdów do Warszawy autem jest dojazd autobusem linii PolonusBus, którego przystanek znajduje się w Cybulicach Małych, zaledwie dwie minuty pieszo od nieruchomości. Do Warszawy można się także dostać kolejką podmiejską z dworca w Nowym Dworze Mazowieckim. Podróż kolejką do centrum Warszawy zajmuje ok. 35 minut. Dojazd autem z działki do dworca w Nowym Dworze to ok. 20 minut. Połączeń w obie strony jest bardzo dużo. Po drugiej stronie Wisły znajduje się międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin. Dojazd do niego zajmuje ok. 20 minut. Kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego w ciągu godziny można dostać się także do portu lotniczego im. Fryderyka Chopina na Okęciu.

ATRAKCJE
Bezpośrednie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego daje możliwość korzystania z pięknych tras rowerowych i pieszych szlaków. Warto odnaleźć pozostałości po umocnieniach Twierdzy Modlin. W bezpośredniej okolicy będzie to Fort VII. Mimo zniszczeń wciąż są one spektakularne. Do samej Twierdzy Modlin dojedziemy samochodem w ciągu 15 minut. Na terenie Parku, około piętnaście minut pieszo od nieruchomości znajdują się również stare prochownie generała Maczka. Miejsce jest idealnym początkiem wielu tras rowerowych. Przez wieś Rybitew warto wybrać się na wytyczone w Kampinosie szlaki rowerowe. To okazja do spotkania dzikich mieszkańców parku w ich naturalnym otoczeniu. Warto też poznać wybrzeże Wisły z historią zamieszkujących je niegdyś Olendrów.
W naszej okolicy do Wisły wpada Narew, a do niej Wkra. Rzeki i ich otoczenie są naprawdę piękne i dają możliwość organizowania wycieczek kajakowych. W okolicy jest dużo dobrze działających wypożyczalni kajaków. Obejrzenie Twierdzy Modlin i starego spichlerza od strony wody to duża przyjemność. Wkra jest jedną z najczystszych rzek w Polsce, ma piękną plażę w pobliskim Pomiechówku. Dodatkowo około 30 minut (bez żadnych korków) zajmuje dojazd do Zalewu Zegrzyńskiego, który daje możliwość korzystania z wielu sportów wodnych.

KONIE
W najbliższej okolicy funkcjonują trzy stajnie: Karabela https://www.facebook.com/stajnia.karabela/, Olender, która jest również pensjonatem dla koni http://www.stajniaolender.pl, a także Bobrowy Staw http://www.bobrowystaw.pl/. Region jest doskonałym miejscem do uprawiania jazdy konnej, a nadwiślańskie łąki i drogi zachęcają do częstych wypadów.

DZIECI
To miejsce atrakcyjne dla rodziny z dziećmi. Działka jest usytuowana przy asfaltowej, mało uczęszczanej, lokalnej drodze. To świetnie miejsce na spacery i zabawy w lesie. Około kwadrans spacerem od nieruchomości znajdują się Piachy Grochalskie, które są lokalną plażą. Najbliższa szkoła o dobrym poziomie nauczania znajduje się w Kazuniu Polskim. Dojazd do niej rowerem zajmie mniej iż kwadrans, a samochodem kilka minut. Przy szkole funkcjonuje lokalne przedszkole. Inne przedszkole znajduje się w Czeczotkach. Najbliższy ośrodek zdrowia jest usytuowany w Kazuniu Polskim przy ulicy Leśnej, szpital znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. Dojazd do niego zajmuje ok. 20 minut. W Czeczotkach można skorzystać z pomocy bardzo dobrego gabinetu stomatologicznego.
Jazda konna, trasy rowerowe, piesze szlaki, sporty wodne to nie wszystkie lokalne atrakcje. Około 20 minut od nieruchomości w stronę Leszna znajduje się park rozrywki Julinek, który uwielbiają dzieci i rodzice. W podobnej odległości, przy plaży nad rzeką Wkrą, znajduje się park linowy w Pomiechówku. W Nowym Dworze Mazowieckim, czyli ok. 15 minut od działki znajduje się kryta pływalnia oraz NOSiR, który oferuje szereg zajęć sportowych dla dzieci. Logistyka zajmuje w tym wypadku znacznie mniej czasu niż w Warszawie.

DODATKOWE INFORMACJE
Najbliższy sklep spożywczy znajduje się ok. 5 minut od działki w centrum Cybulic Małych. W Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonują wszystkie sieci handlowe, włączając w to empik i H&M, działa również targ oraz powstają kolejne sklepy z ekologiczną żywnością.


Zapraszamy do kontaktu!

www.domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).