Kazuń Polski

Jeziorna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
75
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-11-05
Numer oferty
7/5912/OGS
Działka Sprzedaż Kazuń Polski Jeziorna

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W OKOLICY WARSZAWY
CENA DO NEGOCJACJI

Ta atrakcyjna działka położona jest w Kazuniu Polskim w gminie Czosnów. Ulokowana w malowniczym zakolu Wisły, w sąsiedztwie niewielkiego jeziora i Kampinoskiego Parku Narodowego może być doskonałą lokalizacją do codziennego życia dla osób lubiących aktywny odpoczynek lub wędkarstwo. Okolica tej działki to kwitesencja Mazowsza! Piękne pola, wierzby, mnóstwo dróżek i ścieżek zachwycą każdego.
Działka ma powierzchnię 1600 m2 w kształcie prostokąta. Jest zakończona zadbanym oczyszczonym rowem melioracyjnym, który może stanowić dodatkową atrakcję. Na części sąsiednich działek znajdują się domy letniskowe oraz domy jednorodzinne. Sąsiednia nieruchomość również wystawiona jest na sprzedaż, co daje możliwość powiększenia terenu nieruchomości. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe pola uprawne, które stanowią piękny widok o każdej porze roku. To tereny pomiędzy Kampinoskim Parkiem Narodowym, a działką, w związku z czym bardzo często można obserwować zwierzęta: sarny, jelenie, łosie i zające, które zapuszczają się w pobliże domów. Działka nie jest zadrzewiona, co daje możliwość aranżacji ogrodu. Dojazd drogą asfaltową dobrej jakości.

LOKALIZACJA I DOJAZD
Lokalizacja jest mocną stroną tej nieruchomości. Dojazd do drogi nr 7, którą najszybciej dojeżdża się do Warszawy zajmuje kilka minut. Dojazd samochodem do Warszawy zajmuje ok. 1 godzinę. Alternatywą dla dojazdów samochodem jest dojazd kolejką podmiejską z dworca w Nowym Dworze Mazowieckim. Podróż kolejką do centrum Warszawy zajmuje ok. 35 minut. Dojazd autem z działki do dworca w Nowym Dworze to ok. 10 minut. Połączeń w obie strony jest bardzo dużo. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność, ale też możliwość wykorystania czasu podróży na relaks czy czytanie. Po drugiej stronie Wisły znajduje się międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin. Dojazd do niego zajmuje ok. 15 minut.

ATRAKCJE
Cała okolica jest jedną wielką atrakcją turystyczną. Bezpośrednie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego daje możliwość korzystania z pięknych tras rowerowych i pieszych szlaków. Pieszo bezpieczną drogą można dojść zarówno do niewielkiego jeziora, jak i na jedną z piękniejszych nadwiślańskich plaż. W okolicy do Wisły wpada Narew. Warto również zapoznać się z Wkrą, która jest przepięknym dopływem Narwi. Taka ilość rzek daje możliwśsć organizowania wycieczek kajakowych, a w okolicy jest dużo dobrze działających wypożyczalni kajaków. Wkra jest jedną z najczystszych rzek w Polsce, ma piękną plażę w pobliskim Pomiechówku. Dodatkowo około 30 minut (bez żadnych korków) zajmuje dojazd do Zalewu Zegrzyńskiego, który daje możliwość korzystania z wielu sportów wodnych.

KONIE
W najbliższej okolicy działki funkcjonują dwie stajnie: Karabela - przy tej samej ulicy https://www.facebook.com/stajnia.karabela/ oraz Olender, która jest również pensjonatem dla koni http://www.stajniaolender.pl. Region jest doskonałym miejscem do uprawiania jazdy konnej.

DZIECI
To bardzo przyjazne dzieciom miejsce. Działka jest usytuowana przy asfaltowej, mało uczęszczanej, lokalnej drodze. Okolica jest cicha i spokojna. Do obu szkół w regionie starsze dzieci mogą dojechać rowerem mało uczęszczanymi, bezpiecznymi drogami. W okolicy znajdują się również przedszkola. Dojazd do nich zajmuje ok. 10 minut samochodem. Najbliższy ośrodek zdrowia jest usytuowany w Kazuniu Polskim, szpital w Nowym Dworze. Dojazd do niego zajmuje również do 10 minut.
Jazda konna, trasy rowerowe, piesze szlaki, sporty i atrakcje wodne to nie wszystkie lokalne atrakcje. Około 20 minut od nieruchomości znajduje się park rozrywki Julinek, który uwielbiają dzieci i rodzice. W podobnej odległości, przy plaży nad rzeką Wkrą, znajduje się park linowy w Pomiechówku. W Nowym Dworze Mazowieckim, czyli ok. 10 minut od działki znajduje się kryta pływalnia oraz NOSiR, który oferuje szereg zajęć sportowych dla dzieci. Logistyka zajmuje w tym wypadku znacznie mniej czasu niż w Warszawie.

DODATKOWE INFORMACJE
W okolicy znajdują się lokalne sklepy spożywcze, przy tej samej ulicy można kupić lokalny miód oraz odiwedzić lokalne centrum ogrodnicze Stokrotka. W Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonują wszystkie sieci handlowe, włączając w to empik i h&m, ale naprawdę warto poznać lokalną ofertę handlową. Chętnie w tym pomożemy.

Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki. Zapraszamy do obejrzenia osobiście nieruchomości oraz jej położenia.

Zapraszamy do kontaktu!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).