Mazewo Dworskie"a"

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
78 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
1 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
52
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2019-01-01
Numer oferty
4/5912/OGS
Działka Sprzedaż Mazewo Dworskie

Opis nieruchomości

Działka nr 4

Prezentowana nieruchomość położona jest w Mazewie Dworskim w gminie Nasielsk. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju oraz naturalnego otoczenia w stosunkowo niedużej odległości od Warszawy.
To jedna z 6 działek położonych obok siebie wzdłuż drogi dojazdowej. Działka ma powierzchnię 1300 m2 w formie prostokąta o bokach: 24x52.
Na części sąsiednich działek znajdują się już domy jednorodzinne w wyważonym stylu. Dojazd drogą gruntową, ok. 160 metrów, bezpośrednio z drogi krajowej nr 632.
Droga dojazdowa jest wykorzystywana tylko przez właścicieli sąsiednich posesji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pola uprawne oraz las, dzięki czemu to doskonała okolica dla osób lubiących spacery oraz sport.

Wszystkie działki w chwili obecnej są bardzo zadrzewione, co jest ich ogromnym atutem. Istnieje możliwość zaplanowania otoczenia domu, w którym od samego początku będą funkcjonowały piękne, duże drzewa. Można powiesić na nich hamaki, lampiony, wykorzystać je do budowy dziecięcego domu na drzewie. Nie trzeba czekać wielu lat, aż wyrosną. Wybór gatunków, który rośnie na działkach jest znakomity: od dębów, przez świerki i brzozy, po jesiony i modrzewie.

LOKALIZACJA I DOJAZD
Lokalizacja ma wiele atutów: sąsiedztwo dwóch miasteczek: Nasielska i Nowego Miasta, do których podróż samochodem nie zajmuje nawet 10 minut. Tuż obok Mazewa Dworskiego znajduje się miejscowość Kątne z dworcem PKP, z którego do Warszawy Gdańskiej można dostać się w ciągu niecałej godziny w wygodny sposób kolejką podmiejską, wykorzystując ten czas na lekturę, pracę lub relaks. Połączeń w obie strony jest bardzo dużo. Dojazd samochodem do Warszawy zajmuje ok. 1 godzinę. W okolicy znajduje się również międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin. Dojazd do niego zajmuje ok. 35 minut.

ATRAKCJE
Dużym atutem położenia Mazewa Dworskiego są blisko położone atrakcyjne miejscowości turystyczne: Pułtusk z pięknym zamkiem oraz kąpieliskiem nad Narwią, Serock i Zegrze dające możliwość korzystania z wielu sportów wodnych. Do każdego z tych miejsc dostaniemy się w niecałe 30 minut bez stania w korkach. W bezpośredniej okolicy znajduje się również miejscowość Chrcynno z przepięknym neogotyckim pałacem, doskonałą stadniną koni oraz lotniskiem Aeroklubu Warszawskiego, na którym działa kilka sekcji dla fanów podniebnych przygód. W Nowym Mieście znajduje się małe jezioro Sona.
W okolicy Mazewa Dworskiego funkcjonuje kilka stajni: najbliżej Jawa w Świerczach i Cavaletto w Gawłowie oraz Zarembowo, w którym można skorzystać z sauny, a także doskonała i ceniona na świecie stadnina koni Chrcynno – Pałac.

DZIECI
To idealny teren dla dziecięcych zabaw i wypraw. Wszystkie działki są oddalone od głównej szosy, więc dzieci naprawdę są bezpieczne. Okolica jest cicha i spokojna. Szkoły i przedszkola znajdują się w obu miasteczkach. Dojazd do nich zajmuje ok. 10-15 minut. Najbliższy ośrodek zdrowia jest usytuowany przy wjeździe do Nasielska od strony Mazewa. Dojazd do niego zajmuje również do 10 minut.
Poza możliwością uprawiania jazdy konnej, na rowerze oraz sportów wodnych, dzieci na pewno ucieszy znajdujący się w okolicy Nowego Miasta park rozrywki Mamutowo. W Pomiechówku z kolei znajduje się park linowy oraz piękna plaża nad Wkrą - jedną z najczystszych polskich rzek. W Pomiechówku można wypożyczyć kajaki. Dojazd do Pomiechówka zajmuje ok. 20 minut malowniczą drogą.
DODATKOWE INFORMACJE
W okolicy znajduje się wiele sklepów spożywczych, najbliższy ok. 200 m. od działki. W sąsiedniej miejscowości znajduje się szkółka roślin ozdobnych Konary.

MEDIA
• źródło energii znajduje się ok. 100 m od działki
• internet bezprzewodowy
• kanalizacja i wodociąg – brak
• gaz - brak

Istnieje możliwość zakupu jednej lub sąsiadujących działek. Zapraszamy do obejrzenia osobiście nieruchomości oraz jej położenia.
Cena: 50 zł / m2

Zapraszamy do kontaktu!

www.domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Rzeka, Kościół, Sklep, Zabudowa niska, Przedszkole, Centrum handlowe, Plac zabaw, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Lotnisko, Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej
  • Widok na: Las, Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).