Cybulice Małe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Cena za m2
28,30 PLN
Powierzchnia działki
10 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
353
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Dostępne od
2022-03-28
Numer oferty
84/5912/OGS

Opis nieruchomości

O Cybulicach Małych pisałam już tak dużo, że wydaje się, że nie można nic więcej tu dodać.

To jednak zupełnie inne oblicze Cybulic, bo nie między domami, nie przy głównych drogach, tylko w najbardziej polnym i przestronnym miejscu w tej wsi. Jadąc w stronę Leszna, na wysokości ulicy Polnej, za tak zwanym „borkiem” trzeba skręcić w lewo , a później w prawo w jeszcze bardziej gruntową drogę. Ale droga tu jest i jest nawet gminna. To bardzo ważna informacja. Przestrzeń tutaj ma inny wymiar, jest dużo nieba i rozlane widoki. Zwierzęta można oglądać w czasie ich wędrówki przez pola.

Działka to ponad hektar ziemi rolnej, której powierzchnia, zgodnie z lokalnym planem wystarcza, by utworzyć nowe siedlisko w trybie zabudowy zagrodowej. Miejsce nie jest ogrodzone, każdego roku jest obsiewane, by utrzymać je w porządku. Drogę 579 słychać tu już znacznie mniej, co oznacza, że w domu będzie już cicho całkiem.

To miejsce dla kogoś kto myśli o większym kawałku ziemi, najlepiej o jej uprawie. Myślę, że jest tu szansa, by dokupić z czasem coś jeszcze. Działka nie ma w bezpośrednim sąsiedztwie jeszcze żadnych domów, ale patrząc na prace lokalnych geodetów, zapewne niedługo się jakieś pojawią.

DOJAZD

Lokalizacja tej nieruchomości daje wiele możliwości. Samochodem najszybciej można dostać się do Warszawy drogą nr 7, do której dojedziemy w ciągu kilku minut. Do samej Warszawy dojazd zajmuje około godzinę. Alternatywą dla dojazdów do Warszawy autem jest dojazd autobusem linii PolonusBus, którego przystanek znajduje się przy ulicy Wiosennej w Cybulicach Małych (ok. 7 minut pieszo od domu) lub kolejką podmiejską z dworca w Nowym Dworze Mazowieckim. Podróż kolejką do centrum Warszawy zajmuje ok. 35 minut. Dojazd autem z działki do dworca w
Nowym Dworze to ok. 20 minut. Połączeń w obie strony jest bardzo dużo. Po drugiej stronie Wisły znajduje się międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin. Dojazd do niego zajmuje ok. 20 minut. Kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego w ciągu godziny można dostać się także do portu lotniczego im. Fryderyka Chopina na Okęciu. W niedalekiej odległości od działki znajdują się 2 lokalne sklepy spożywcze. Kilka minut autem w stronę Cybulic Dużych znajduje się stacja paliw Lotos.

ATRAKCJE

To rolna część Cybulic, do Kampinosu dotrzemy pewnie w mniej niż kwadrans na nogach, ale tutaj dominuje klimat otwartej przestrzeni. Są jednak tacy, którzy zdecydowanie bardziej wolą otwartą przestrzeń niż bliskość lasu. To właśnie miejsce dla takich ludzi.

Bezpośrednie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego daje możliwość korzystania z pięknych tras rowerowych i pieszych szlaków. Na terenie Parku znajdują się stare prochownie generała Maczka. Miejsce jest idealnym początkiem wielu wyznaczonych tras rowerowych. To okazja do spotkania dzikich mieszkańców parku w ich naturalnym otoczeniu. To również atrakcyjne miejsca dla osób lubiących spacery i uprawiających bieganie. Wisła, Narew i Wkra w okolicy dają możliwość organizowania wycieczek kajakowych. W okolicy jest dużo dobrze działających wypożyczalni kajaków. Obejrzenie Twierdzy Modlin i starego spichlerza od strony wody to duża przyjemność. Wkra ma wiele pięknych plaż, m. in. w pobliskim Pomiechówku. Dodatkowo około 30 minut (bez żadnych korków) zajmuje dojazd do Zalewu Zegrzyńskiego, który daje możliwość korzystania z wielu sportów wodnych.
W najbliższej okolicy funkcjonują trzy stajnie: Karabela https://www.facebook.com/stajnia.karabela/, Olender, która jest również pensjonatem dla koni http://www.stajniaolender.pl, a także Bobrowy Staw http://www.bobrowystaw.pl/. Region jest doskonałym miejscem do uprawiania jazdy konnej, a nadwiślańskie łąki i drogi zachęcają do częstych wypadów.

DZIECI

Działka jest usytuowana przy mało uczęszczanej, gruntowej drodze. Niedaleko znajduje się nowy plac zabaw dla dzieci. Najbliższa szkoła o dobrym poziomie nauczania znajduje się w Kazuniu Polskim. Dojazd do niej rowerem zajmie ok. 15 minut, a samochodem kilka minut. Przy szkole funkcjonuje lokalne przedszkole. Mieszkańcy okolicznych wsi mogą korzystać z boisk szkolnych w godzinach popołudniowych oraz nowoczesnej siłowni na świeżym powietrzu, która znajduje się w obrębie szkoły w Kazuniu Polskim. Najbliższy ośrodek zdrowia jest usytuowany w Kazuniu Polskim przy ulicy Leśnej, szpital znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. Dojazd do niego zajmuje ok. 20 minut. W Czeczotkach i Sowiej Woli można skorzystać z pomocy bardzo dobrych gabinetów stomatologicznych.

Jazda konna, trasy rowerowe, piesze szlaki, sporty wodne to nie wszystkie lokalne atrakcje. Około 15 minut od nieruchomości w stronę Leszna znajduje się park rozrywki Julinek, który uwielbiają dzieci i rodzice. W podobnej odległości, przy plaży nad rzeką Wkrą, znajduje się park linowy w Pomiechówku. W Nowym Dworze Mazowieckim, czyli ok. 20 minut od działki znajduje się kryta pływalnia oraz NOSiR, który oferuje szereg zajęć sportowych dla dzieci. Logistyka zajmuje w tym wypadku znacznie mniej czasu niż w Warszawie.

DODATKOWE INFORMACJE

W Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonują wszystkie sieci handlowe, włączając w to empik i h&m, działa również
targ.

Zapraszamy do kontaktu!

www.domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Kampinosu!

www.domyipola.pl

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).