Stanisławów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
9 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
190
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2021-09-30
Numer oferty
75/5912/OGS

Opis nieruchomości

Uwaga, do kupienia kolejne przepiękne miejsce w naszym regionie! Działka w tej chwili jest w trakcie podziału na kilka mniejszych.

Blisko parku - a to szalenia ważne dla wielu moich klientów, naprawdę blisko Warszawy, bo jeszcze przed Leoncinem, w cichym miejscu, a o to wszyscy pytają!
Działka typowo siedliskowa, na przepiękną posiadłość.
To aż 9500 m, a każdy metr ma dużo uroku. Nieruchomość zaczyna się sosnowym młodym lasem, a kończy stawem. Po prostu marzenie! Ale można też o tym miejscu pomyśleć inwestycyjnie, bo cała działka ma w planie status MN.

NIERUCHOMOŚĆ
Kawał pięknej ziemi na naszym globie w przepięknym otoczeniu. Blisko Kampinoskiego Parku Narodowego, ale niezbyt daleko od Wisły. Ważna informacja dla lękających się wody - to nie jest teren zalewowy. Wisła jest w naszym najbliższym sąsiedztwie od tysięcy lat i te relacje mamy jakoś poukładane. Jest to o tyle ważna informacja, że nad Wisłą jest również przepięknie. Mamy więc tutaj już dwa ważne elementy. Ale nie tylko dwa, o czym niebawem będę przekonywała.
Działka to pas ziemi o szerokości ok. 50 m i długości ok. 190 m. Teren nie jest ogrodzony, dzięki czemu odwiedzają go dzikie zwierzęta. Zaczyna się pasem sosnowego młodego lasu, który doskonale zasłania to, co jest za nim. A za nim jest pas łąki z pojedynczymi młodymi drzewami - dędami, sosnami i wierzbami. Całość kończy się nad brzegiem stawu. Jeśli ktoś marzy o wsłuchiwaniu się w rechot żabi plusk ryb, o posiadaniu łódki i tarasie z widokiem na wodę, to warto tu przyjechać, posłuchać i pooddychać.

DOJAZD
Przyjmując jako punkt startowy Warszawę: najpierw jedzie się siódemką, później drogą wojewodzką 575, później gminną drogą leoncińską, później gminną drogą dojazdową, i gminną dróżką asfaltową. I na zakręcie, w miejscu, gdzie widok lasu już nas rozluźnia, a brzoza po lewej stronie zachwyca, należy zatrzymać się po prawej stronie. Jest tablica, łatwo odnaleźć. Jeszcze niedawno w lesie był maślaki i przepiękne muchomory. Ale nadchodząca zima przemaluje to miejsce. Jestem pewna, że w bardzo dobrym stylu.
W kwestii dojazdu warto pamietać o autobusie PolonusBus, który niedaleko ma przystanek, ale też o możliwości dojazdu do Warszawy kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego, do którego dojedziemy w ciągu 20 minut. To bardzo wygodna opcja do połączenia ze zrobieniem zakupów w mieście i załątwieniem innych spraw.
Autem do Warszawy dojedziemy stąd w ciągu godziny

SĄSIEDZTWO
To duże przestrzenie. Nie ma mowy o zaglądaniu w okna i zbyt głośnej muzyce, ale sąsiedzi są na tyle blisko, że można czuć się bezpiecznie.
W bezpośrednim śasiedztwie znajdują się stare niewielkie gospodarstwa. Mało kto uprawia tutaj ziemię w większej części są to już tylko łąki kwietne. Po drugiej stronie asfaltu znajduje się niewielki las.

OKOLICA
Idealna do oddychania głęboko. To kwintesencja Powiśla Kampinoskiego - piękna przestrzeń otulona puszczą. Mieszkam tutaj piętnaście lat i naprawdę mogę zapewnić, że to bardzo przyjazna okolica. Jej granice wyznacza park i Wisła, jest tu bardzo dobry rytm do życia, dobre odległości, wspaniała społeczność. Dla mnie to miejsce wymarzone, pełne uciekinierów z Warszawy, ale już tych, dla których trud życia na wsi jest dodatkowym atutem. Mamy tutaj kilka stajni, mnóstwo szlaków pieszych i jedne z najpiękniejszych na Mazowszu tras rowerowych. Rowerzystów mamy też mnóstwo. W okolicy trzy rzeki do spływów kajakowych, Twierdza Modlin do eksplorowania, lotnisko Modlin do wypadów w świat. W tej najbliższej okolicy najważniejszy jest Kampinoski Park Narodowy i bardzo bliski rezerwat Rybitew. Warto odkryć opuszczoną leśniczówkę na skrzyżowaniu szlaków, by pozaglądać do piwnic. Wyobraźnia szaleje ;) Sąsiednnie wsie: Gać i Teofile to również urokliwe elementy okolicy. Najlepiej je odkrywać na rowerze lub pieszo. Zachęcam!

Jeśli marzycie o tym, by nocą niebo było jednak czarne, ale potrzebujecie bliskości stolicy, to jest to bardzo dobre miejsce do rozważenia. Powietrze tutaj pachnie, sarny piją wodę ze stawu, bobry próbują położyć wszystkie okoliczne wierzby, żaby rechoczą. Ciszy niby nie ma, bo ciągle coś drepcze lub pohukuje, ale tak naprawdę możemy to usłyszeć, bo jest tu cisza. I ona bardzo się udziela dając dużo spokoju w naszym zabieganym życiu.
Zabierzcie koszyk piknikowy i przyjedźcie wypić gorącą herbatę w młodym sosnowym lesie.
Do zobaczenia w Stanisławowie!

Zapraszam do kontaktu! Zamieszkaj na Powiślu Kampinoskim!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Staw, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).