Nowy Wilków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
130 000 PLN
Cena za m2
37,78 PLN
Powierzchnia działki
3 441 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
158
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2024-04-19
Numer oferty
108/5912/OGS
Działka Sprzedaż Nowy Wilków

Opis nieruchomości

Wszyscy czujemy znaczenie drzew w ogrodzie. Szczególnie w upalne lato, ale o innych porach roku, przy nasilających się wiatrach, ich obecność również będzie miałą znaczenie. Tutaj drzewa są, jest się gdzie ukryć przed palącym słońcem, ogród będzie miał się dobrze, samochód będzie stał w cieniu. To nie jest las i drzewa są młode, ale jest ich na tyle dużo, że po wycięciu tych pod usytuowanie budynku, wciąż może zostać ich sporo. Sąsiadów na pewno nie będzie widać, a to już ogromny argument za rozważeniem tej propozycji.
W mojej opinii to bardzo fajne miejsce. I naprawdę się broni, mimo tego, że to 20 metrów szerokości. I leży w Nowym Wilkowie! Wszystkie wilkowskie działki są mi bliskie, atutem Nowego Wilkowa jest położenie między Wisłą a Kampinosem, choć troszkę bliżej Parku. Więc w pakiecie z działką dostaje się to, co najlepsze w gminie Leoncin.

Działka jest trzecią od leoncińskiej drogi z przynależną do niej drogą dojazdową. Ten dojazd polną drogą teraz to kawałeczek wzdłuż dwóch pierwszych części. Jest to o tyle ważne, że nawet ruch leoncińskiej drogi jest tu już odległy. Obecnie nie ma zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie, domy są tu głównie przy drodze asfaltowej, ale na pewno ta zabudowa będzie się pojawiała bliżej. Działka jest na to gotowa: w tej części, gdzie mógłby stanąć dom granice są bardzo szczelnie obsadzone drzewami. Nie będzie możliwe zaglądanie do okien. To bardzo dobra sytuacja, bo większość moich klientów szuka takich otulonych miejsc. Zatem to odhaczone! Nieruchomość ma wyznaczone punkty graniczne i nabite kołki, nie ma tu niejasnych kwestii. Działka jest w części budowlana (bliżej głónej drogi), w dalszej części jest rolna. JEst tu miejsce na piękny ogród, sad, warzywniak, a te cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wynika to z naszej świadomości i zapotrzebowania na zdrowe jedzenie, ale nie ma co ukrywać, że praca w ogrodzie zwyczajnie działą na nas leczniczo.

Działkę przecina rów melioracyjny, na samym jej początku. Nie wolno go ot tak zasypać, bo pełni ważną rolę w deszczowych miesiacach - zbiera i odprowadza nadmiar wody, również z działek sąsiadów. Na pewno można i trzeba położyć rurę i dopiero go ukryć, albo, co wydaje mi się dużo lepszym pomysłem - ukryć tylko część konieczną do przygotowania wjazdu, a na pozostałym kawałku zrobić oczko wodne. Takie zbiorniki są bardzo przyrodzie potrzebne, a dla domowników to dodatkowo piękny element otoczenia.

KWESTIE PRAKTYCZNE
W głównej leoncińskiej drodze jest woda i kanalizacja i prąd oraz linie telekomunikacyjne. Niebawem będzie również gaz. To bardzo komfortowa sytuacja. Wymagają doprowadzenia do domu, ale to jest jak najbardziej do wykonania.
Położenie działki blisko Leoncina też ma wiele atutów. Do najbliższego supermarketu pieszo można dość w kwadrans, dojazd autem zajmie 2 minuty. W takiej odległości są też inne sklepy, poczta, bank. Kwałąeczek dalej jest kościoł, apteka, przedszkole, szkoła, urząd gminy, ale do wszystkich tych punktów można dotrzeć pieszo. Choć to nie Leoncin, i co z tego wynika, niższa cena gruntu.

DZIECI
W tej okolicy dzieci są bardzo zaopiekowane. Jest tu publiczne przedszkole i szkoła podstawowa, starsze dzieci jeżdżą do niej samodzielnie rowerami. Są też place zabaw i mnóstwo pięknych miejsc na spacery i dłuższe wyprawy. Działka też daje mnóstwo możliwości zaaranżowania miejsc dla dzieci. Świeże powietrze i zielone otoczenia to najlepsze, co można im zaoferować.

ATRAKCJE
O okolicznych atrakcjach pisałam już w wielu miejscach bardzo dużo i na szczęście coraz więcej Państwo wiecie! Kampinos po sąsiedzku, nad Wisłę rowerami - czego chcieć wiecej? Jest tu mnóstwo zakamarków bliższych i dalszych do odkrywania, od Piachów Grochalskich, przez Secymińskie Jeziorka, leśniczówkę Rybitew, obszary ochrony ścisłej, stajnie, gospodarstwa ekologiczne i poukrywane miejsca ze świetnym jedzeniem. Nie trzeba jechać na wakacje, żeby znaleźć inspirację i odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody. Jest też tu dożo miejsca na lokalne biznesy.

CAŁOŚCIOWO
Działka z bardzo dużym potencjałem, otulona, blisko Leoncina, w rozsądnej cenie. Gotowa do sprzedaży. Dzwońcie, by dopytać o to, czego nie napisałam.

Zapraszam do kontaktu!

domyipola.pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najpiękniejsze oferty z okolic Kampinosu!
domyipola.pl
Zadzwoń do nas! 606 733 499

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Strumyk, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).