Wilków Nad Wisłą

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
159 372 PLN
Cena za m2
53,12 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
42
Długość działki (mb.)
72
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2024-04-30
Numer oferty
120/5912/OGS
Działka Sprzedaż Wilków Nad Wisłą

Opis nieruchomości

Przepiękne miejsce!
I nie tylko ja tak uważam, bo dwie sąsiednie działki są w trakcie sprzedaży. A ponieważ ja je sprzedaję, to mogę zapewnić, że jeśli wszystko skończy się dobrze, to sąsiedzi będą równie cudowni jak cała okolica.
To miejsce dla kogoś kto szuka zarówno ładneggo miejsca, jak i dobrego sąsiedztwa. Mam takie poczucie, że może tu powstać nieco osobna wioska z niezłym klimatem. To o tyle istotne, że na wsi sąsiedzi mają ogromne znaczenie. Bo zwaliło się drzewo, nie ma prądu, potrzebna pomoc przy stawianiu płotu, w końcu - zabrakło soli ;) Znam to z własnego doświadczenia i jestem zdania, że o sąsiedzkie relacje trzeba dbać najbardziej na świecie. Karmić psa i rybki, bo moje też w końcu będą potrzebowały pomocy. Ale wróćmy do działki.

NIERUCHOMOŚĆ
To ładna ustawna łąka na tyłach starego gospodarstwa. Siano zbiera się tutaj nejlepszej jakości. Nie ma na niej drzew, ale mi wyjatkowo to nie przeszkadza w tych wilkowskich okolicach. Otwarta przestrzeń i widoki są tutaj atutem. Drzewa można posadzić, takie, jak się potrzebuje, urosną szybko, bo ziemia jest dobra, a woda w gruncie wyższa z racji bliskości Wisły.
Bardzo ważne jest to, że działka ma już wydaną prawomocną decyzję o warunkach zabudowy. Jest zatem pewne, że można dom tu postawić.
W drodze dojazdowej jest wodociąg, trzeba wykopać szczelny zbiornik na nieczystości. Działka nie jest ogrodzona, bo siano naprawdę jest tu cały czas zbierane.

OKOLICA
Jest zdefiniowana sąsiedztwem Wisły. To klasyka Mazowsza - bujne łąki i stare ogławiane wierzby, otwarta przestrzeń, można wędrować bez końca - i nad Wisłą i wśród pól.
Kiedyś były to tereny zamieszkiwane przez Olendrów. Wciąż dużo tu ich domów, miejsc po domach, wydzielonych wierzbami pól. Są też poukrywane stare cmentarze i piękny zbór w Secyminie Nowym. Nie było to kiedyś łatwe miejsce do mieszkania, ale myślę, że było wdzięczne.
Teraz dotarła tu cywilizacja, jest prąd, droga asfaltowa i wodociąg, i dobry zasięg internetowy. Zostały niezabudowane przestrzenie, ogrom zieleni i naprawdę wspaniała przyroda. Jeśli ktoś tego szuka, to biorąc pod uwagę dobry dojazd do Warszawy, która jest naprawdę tuż, tuż, nie powinien się długo zastanawiać. Można mieszkać w jeszcze dzikszym miejcu, ale już dalej od stolicy.

DOJAZD
Samochód jest tutaj konieczny i to nim najłatwiej dotrzeć do Warszawy krajową siódemką, obecnie remontowaną. Jest też autobus Polonus Bus, ale trzeba do niego dotrzeć. Jest kolejka w Nowym Dworze Mazowieckim i to dobre miesjce, gdzie z auta warto się przesiąść do komunikacji publicznej. W Modlinie jest lotnisko. Nie przeszkadza, a pomaga, jeśli gdzieś dalej trzeba się dostać nieekologicznym, ale szybkim samolotem.

Podsumowując:
zielone miejsce z dobrym sąsiedztwem i blisko Warszawy. W okolicy ekologiczna farma Good Farm, a w niej najpyszniejsze jajka i zaraz warzywa. Dużo przemiłych sąsiadów, pizza w Secy za Wałem tuż tuż, można pojechać na rowerze.
Ja przepadam tam kompletnie.
I powietrze pachnie i słychać ptaki! Czego chcieć więcej do szczęścia?

Zapraszam do kontaktu! Zamieszkaj na Powiślu Kampinoskim!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).