Gniewniewice Folwarczne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
770 000 PLN
Cena za m2
34,84 PLN
Powierzchnia działki
22 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
630
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Dostępne od
2024-07-02
Numer oferty
121/5912/OGS
Działka Sprzedaż Gniewniewice Folwarczne

Opis nieruchomości

Wielu klientów pyta mnie o oferty, które będą dobrą inwestycją.
To jest właśnie taka oferta. Oczywiście, że to niemała inwestycja, ale warta uwagi i rozważenia.

Miejsce jest pięknie położone, bo naprawdę niedaleko i Wisły i Kampinosu. Przy drodze wojewódzkiej 575, która nie jest bardzo ruchliwa, a zapewnia dobry i szybki dojazd do Warszawy i Nowego Dworu Mazowieckiego. Wokół jeszcze jest sielsko i leniwie, ale jeśli przeanalizujemy lokalne oferty, to widać, że zabudowa będzie się zagęszczała z roku na rok i Warszawa w widoczny sposób przybliża się każdego dnia.
Taki jest też plan Urzędu Gminy w Leoncinie, który dużo terenów w tej okolicy przeznaczył pod zabudowę mieszkaniową. Ma to duży sens, bo mieszkańcy w pakiecie otrzymują dobry dojazd do Warszawy, bliskość gminnej miejscowości ze wszystkimi koniecznymi urzędami, sklepami i instytucjami oraz gwarancję przepięknych terenów do aktywnej rekreacji naprawdę w bezpośrednim sąsiedztwie.

W tej chwilil to kawał ziemi w całości i co ważne - z bardzo dobrą szerokością. Duża część tej nieruchomości jest przeznaczona w planie pod zabudowę jednorodzinną w formie zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej. Tylko ta część działki to obecna cena całej nieruchomości, bo działki w okolicy są w tej chwili sprzedawane po 100 zł / m.
Spokojnie można tę działkę podzielić na wiele znacznie mniejszych - pod zabudowę bliźniaczą lub wolnostojącą i spieniężyć za kilka lat. Jeśli wzdłuż dłuższego boku zostanie wydzielona droga dojazdowa o szer. 6 m do powstających działek, to wciąż będą miały one bardzo sensowną głebokość 30 m. Można również pokusić się o wybudowanie tutaj osiedla. Domów do zamieszkania wciąż mamy w okolicy za mało, a to doskonałe miejsce, by spędzić tu chociąż część życia.
Działka jest zadbana, koszona, ma ładne wymiary. A to tylko pierwsza część argumentów za rozważeniem tej oferty.

Druga część argumentów to też druga część działki - rolna i zagrodowa, w tej chwili idealna pod siedlisko, stajnię, uprawy lub ukryty w głebi dom. Do tej części dojeżdża się od drugiej strony, obsadzoną starymi drzewami utwardzoną dróżką. Konieczne jest zrobienie mostka przez rów, który jest pięknym elementem otoczenia, wczesnym latem kwitną tam dzikie kosaćce.
Istnieje realna szansa, że z czasem również ta część zostanie przekształcona pod tereny mieszkaniowe. Póki co można tę część wydzielić do osobnej nieruchomości i zostawić jako inwestycję z dłuższym okresem raealizacji.
Na wysokości tej częsci rolnej ukryte są również inne domy i gospodarstwa. Warto podjechać, by zobaczyć tę część również.

Możliwość korzystania z kampinoskich i nadwiślańskich atrakcji to bardzo duża zaleta lokalizacji. Super okolica dla sympatyków wycieczek rowerowych, jest tu dużo dróżek bez intensywnego ruchu samochodowego i przepiękne miejsca na pikniki. O plażowaniu nad Wisłą również warto wspomnieć, latem wyłaniają nam się tutaj piękne piszczyste plaże, które każdego roku są inne, ale zawsze przepiękne. Nie trzeba się opalać, można pograć w badminton, frisbee, poczytać książkę leżąc na kocu w otoczeniu przyrody. W końcu można też robić nic, co naprawdę jest bardzo trudne.
Kampinos to wielki tren do eksplorowania przez lata! Na pewno odkryjecie ulubione trasy, schowane miejsca z dobrą kuchnią, opuszczone leśniczówki i skupiska starych drzew przy szlakach, które opowiadają niezwykłe historie. Dla mnie to całkowicie baśniowa puszcza, choć leży tuż przy granicy europejskiej stolicy, któa rozwija się w szalonym tempie. Cudowną okolicznością jest móc łączyć te dwa światy i przemieszczać się między nimi, jeśli tylko jest taka potrzeba.

Podsumowując: myślałabym o tym jako o połaczeniu miejsca do mieszkania w części rolnej z inwestycją, którą warto dobrze przygotować stosunkowo niewielkim kosztem i spieniężyć za jakiś czas. Ale równie dobrze o całości można myśleć inwestycyjnie. Popatrzcie na obecne ceny działek w Gniewniewicach Folwarcznych. I jeśli potrzebujecie porozmawiać, to dzwońcie do mnie śmiało.


Zapraszam do kontaktu! Inwestuj na Powiślu Kampinoskim!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Sklep, Szkoła, Komenda policji, Bazarek, Przychodnia lekarska, Las, Rzeka, Plac zabaw, Apteka, Kościół, Zabudowa niska, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).