Aktualności

Granica – świetne miejsce na reset blisko domu

administrator 8 lutego 2022

Wieża widokowa w Granicy

Wieża widokowa w Granicy / Granica – świetne miejsce na reset blisko domu / www.domyipola.pl

Dom w okolicy Kampinoskiego Parku Narodowego to nie tylko dom stosunkowo blisko Warszawy. To też dom z dostępem do czystego powietrza i do wielu lokalnych atrakcji. W ogromnej mierze to atrakcje przyrodnicze, zazwyczaj na świeżym powietrzu. Dzięki temu ruszamy się chętniej, a przez to częściej, nie tkwimy w samochodach wielu godzin, by ciekawie spędzić czas. W wiele miejsc można dojechać rowerem i taka wyprawa też będzie atrakcją. Autem dojazd zajmie do 30 minut, a po drodze warto się uważnie rozglądać.

Więcej

Nieruchomości – okazja do spotkania

Serwis 22 października 2015

Zarówno sprzedaż, jak i zakup nieruchomości to ciekawa sytuacja. Bez dwóch zdań zawsze bardzo angażująca emocjonalnie. Bywa, że jest całkiem nowa, a bywa, że ciągnie się latami. Dla dużej części osób to często źródło stresu, bo jak sprzedać najkorzystniej i jakich argumentów użyć? Jak kupić bez zbędnych niespodzianek i szybko zadomowić się w nowym miejscu? To ważne pytania.

Więcej

Kampinos – źródło prawdziwej radości

Serwis

Okolice Kampinoskiego Parku Narodowego mają nieocenioną wartość. Ze względu na bliskość Warszawy, łatwy dojazd do centrum miasta, przepiękne tereny i różnorodne lokalizacje stanowią doskonałą propozycję, którą warto poznać rozważając wyprowadzkę z miasta.

Więcej