Nieruchomości – okazja do spotkania

Serwis 22 października 2015

Zarówno sprzedaż, jak i zakup nieruchomości to ciekawa sytuacja. Bez dwóch zdań zawsze bardzo angażująca emocjonalnie. Bywa, że jest całkiem nowa, a bywa, że ciągnie się latami. Dla dużej części osób to często źródło stresu, bo jak sprzedać najkorzystniej i jakich argumentów użyć? Jak kupić bez zbędnych niespodzianek i szybko zadomowić się w nowym miejscu? To ważne pytania.

Z mojego punktu widzenia kluczem do nich jest spotkanie. Najpierw z agentem, najlepiej takim, który uważnie słucha, ma czas i prawdziwą chęć, żeby pomóc. Później jest czas na spotkanie właściciela nieruchomości z osobą szukającą swojego wymarzonego miejsca. Organizacja dobrych spotkań jest moim kluczem do sukcesu. W dobrej atmosferze dobrze jest kupować i dobrze jest sprzedawać. Rozmawiając o zaletach i słabych punktach, razem jesteśmy w stanie znaleźć dobre rozwiązania. I o to w tym wszystkim chodzi!

Moja praca nie kończy się na zawarciu transakcji. W razie potrzeby doradzę i pomogę w kwestii zgłoszenia sprzedaży do Urzędu Skarbowego, pomogę wypełnić konieczne formularze, a nowym mieszkańcom pomogę poznać lokalne zwyczaje, miejsca i atrakcje. Jest o czym opowiadać!

I z własnego doświadczenia wiem, że trochę szkoda czasu, na wydeptywanie nowych ścieżek latami. Lepiej się dowiedzieć którędy i gdzie prowadzą!